Wczoraj przyćmił wiadomość o śmierci legendarnego George'a Michaela, którego piosenki śpiewały miliony. Dziś w mediach pojawiły się informacje o ostatnich dniach występu, a także o jego partnerze, Fadi Fawaz, który w zeszłą niedzielę odkrył martwe ciało Michaela, podzielił się swoimi doświadczeniami.

Pustelnik

Śmierć 53-letniego George'a Michaela, który zmarł w swojej rezydencji, leżąc w łóżku, w wyniku ataku serca, wstrząsnął jego licznymi fanami. W chwili śmierci piosenkarz był sam w dużym i pustym domu, co dodawało jeszcze smutku smutnym wieściom.

Особняк Джорджа Майкла

Rezydencja George'a Michaela

Поклонники несут цветы к дому певца  в графстве Оксфордшир

Fani niosą kwiaty do domu piosenkarza w Oxfordshire

Jak można było się dowiedzieć z dziennikarzami, mimo wsparcia Fadi Fawaza, w ostatnich latach George był bardzo samotny. Artysta dokuczał hałaśliwym firmom i stał się bardzo poirytowany, po rezygnacji z kokainy. Wielu starych znajomych z powodu swoich nieskrępowanych słów przestało się z nim komunikować. Co do stylisty-chłopaka, on, tak jak mógł, zaopiekował się Michaelem.

Джордж Майкл видели в ресторане в конце сентября

George'a Michaela widziano w restauracji pod koniec września

Wielka strata

Dzisiaj Fadi Fawaz, który spotkał George'a od 2011 roku, przerwał ciszę i postanowił skomentować to, co stało się na jego Twitterze, pisząc:

"Nigdy nie zapomnę tych świąt Bożego Narodzenia. Znalazłem mojego kochanka martwego ... spokojnie leżącego w łóżku. Nigdy nie przestanę cię ominąć. "

Ponadto Fawaz zmienił swoje zdjęcie profilowe, zastępując je zdjęciem, w którym całuje Michaela w policzek.

Фади Фаваз

Fadi Fawaz

Фади написал о своих переживаниях в  Twitter

Fadi napisał o swoich doświadczeniach na Twitterze

Czytaj także
  • Chłopak zmarłego George'a Michaela zamierza sprzedać rzeczy osobiste muzyka
  • George Michael potajemnie pochowany w Londynie
  • Jeri Halliwell powiedziała, że ​​kojarzyła się z nieżyjącym George'em Michaelem

Dodajemy, że ludzie spotkali się i zaczęli żyć razem w trudnym dla piosenkarza czasie. Fawaz był obok niego, gdy prawie zmarł na zapalenie płuc i wspierał, gdy George był leczony z powodu uzależnienia od narkotyków w 2015 roku.

Джордж Майкл и его бойфренд Фади Фаваз

George Michael i jego chłopak Fadi Fawaz