Hollywood aktor i były gubernator Kalifornii zachęcał swoich fanów. Schwarzenegger powiedział, że projekt kolejnego filmu, poświęconego legendarnemu "Terminatorowi", został zatwierdzony. Prace przygotowawcze trwają w najlepsze. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie zdjęć w czerwcu 2018 roku.

70-летний Арнольд Шварценеггер снова сыграет киборга

To właśnie wiadomo o przyszłym filmie, który nosi prosty działający tytuł "Terminator-6". Wykonawcą roli cyborga T-800 będzie z pewnością nikt inny jak Iron Arnie! Sarah Connor zagra Lindę Hamilton, a reżyserem zajmie się Tim Miller, a Jamesowi Cameronowi powierzono zarządzanie ambitnym projektem. Zauważ, że Cameron zajął tylko dwie pierwsze części serii, a kolejne trzy serie powierzył innym reżyserom.

Актер подтвердил съемки нового «Терминатора» Komentarze od Schwarzenegger

Aktor, który już zmienił ósmą dekadę, jest wciąż pełen energii i energii, tak właśnie mówił o długo oczekiwanym filmie:

"Nie mogę się doczekać pracy nad filmem. Wierzę, że mój powrót do roli T-800 będzie jasny i nie zawiedzie publiczności. Będę szczęśliwy pracować z tak utalentowanymi ludźmi, jak Tim Miller i James Cameron. Zdjęcia zaczną się wczesnym latem i potrwają w przybliżeniu do października. "
Сару Коннор сыграет Линда Хэмилтон

Oczywiście twórcy obrazu nie mówią o kolizjach fabularnych. Mówiono, że wydarzenia nowego "Terminatora" staną się chronologiczną kontynuacją drugiej części filmu - "Terminator 2: Dzień Sądu".

Czytaj także
  • Arnold Schwarzenegger uczestniczył w festiwalu sportowym w Australii
  • Justin Bieber wspiera syna Arnolda Schwarzeneggera podczas premiery filmu "Midnight Sun"
  • Beyoncé z córką, Jennifer Lopez, Carly Kloss i innymi w supergwiazdowej grze w koszykówkę

Według Arniego, scenarzyści postanowili podkreślić związek między Sarą Connor a cyborgiem. Nie wiadomo jeszcze, czy inne postacie z poprzednich części serii pojawią się na zdjęciu.