Gwiazda Agnev ANKL i Social Network 30-letni Armi Hammer, który w styczniu tego roku stał się ojcem uroczej dziewczynki, zabierającej całą swoją rodzinę: 34-letnią żonę Elizabeth Chambers, 2-letnią córkę Harper i 5-miesięcznego syna Forda Douglasa, pojawił się w galerii zdjęć z premiery filmu "Samochody 3".

Nowa praca

W swojej karierze filmowej amerykański aktor Armi Hammer grał wiele ról i nie rezygnuje z nowych. W sobotę Hammer, dumny ze swojego udziału w kreskówce "Cars 3", gdzie wygłosił Jackson Storm, w towarzystwie swojej pięknej drugiej połowy dziennikarza Elizabeth Chambers i ich dzieci, odwiedził premierę zabawnego filmu animowanego komputerowego.

Арми Хаммер на фотоколле «Тачек 3»

Armi Hammer na fotokomórce "Tachek 3"

Арми озвучил одного из героев мультфильма «Тачки 3»

Armi wypowiedział jeden z bohaterów kreskówek "Samochody 3"

Арми Хаммер и Элизабет Чэмберс с наследниками

Armi Hammer i Elizabeth Chambers z córką i synem

Portret rodzinny

Na czerwonym dywanie Armie w niebieskim garniturze, koszuli, czarnym krawacie i brązowych butach, z którymi uzupełnił swój wytworny wizerunek, trzymał niemowlę Harfiarza z ukochaną lalką.

Obok niego stała zadowolona Elizabeth w eleganckiej czarno-białej sukni w klatce, której główną atrakcją był głęboki trójkątny dekolt i szeroki czarny pasek, który podkreślał ostrą sylwetkę efektownej brunetki. Jego wspaniała korespondentka z Włoskiej Fundacji Praw Człowieka, której uszy błyszczały masywnymi diamentowymi kolczykami, zebranymi w wysoki kucyk.

Элизабет Чэмберс и Арми Хаммер с детьми

Elizabeth Chambers i Armi Hammer z dziećmi na premierze filmu "Samochody 3"

Nowy członek rodziny Hammerów i Chambersów usadowił się wygodnie z moją matką. Ford Douglas, który śpieszy się, aby poznać świat, nie był kapryśny, obserwował wydarzenia z zainteresowaniem, dając rodzicom i starszej siostrze możliwość oglądania kreskówek do końca.

Элизабет Чэмберс с сыном

Elizabeth Chambers z synem

Czytaj także
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscara 2018
  • Armi Hammer i Elizabeth Chambers nazwali imię syna
  • Elizabeth Chambers i Armi Hammer zostali rodzicami po raz drugi

Przypomnijmy, powieść Elizabeth i Armi rozpoczęła się w 2007 roku. Pomimo tego, że Hammer natychmiast nazwał swojego ukochanego pod koroną, Chambers powiedział mu "tak" dopiero po trzech latach stosunków.

Супруги Арми Хаммер и Элизабет Чэмберс

Małżonkowie Armi Hammer i Elizabeth Chambers