Nagła śmierć 60-letniej Carrie Fisher na pokładzie samolotu w grudniu zeszłego roku była niespodziewana i wywołała wiele złych podejrzeń, które, jak się okazało, były uzasadnione. W ciele aktorki znaleziono koktajl heroiny, kokainy, metadonu, ecstasy, alkoholu.

Złe zdrowie

W przeddzień egzekwowania prawa opublikowane wyniki koronera okręgu Los Angeles, który przeprowadził autopsję ciała Carrie Fisher, aż do przyczyn śmierci legendarnej księżniczki Leii z "Gwiezdnych wojen". Stwierdza, że ​​Fisher zmarł z powodu spontanicznego zatrzymania oddechu podczas snu i wspomniał o "niejasnych przyczynach".

Американская актриса Кэрри Фишер

Amerykańska aktorka Carrie Fisher

Aktorka cierpiała na miażdżycową chorobę serca, która spowodowała zawał serca na tydzień przed jej śmiercią oraz zaburzenie dwubiegunowe. Aby utrzymać nieuleczalną chorobę psychiczną, Carrie zawsze pili antydepresanty, które nie mogły negatywnie wpływać na pracę innych narządów.

Nawiasem mówiąc, krewni po kremacji symbolicznie umieścili prochy Fishera w urnie w formie kapsułki przeciwdepresyjnej.

Кэрри Фишер в роли принцессы Леи в фантастической киносаге «Звездные войны»

Carrie Fisher jako Princess Leah w fantastycznym filmie Star Wars

Uzależnienie od narkotyków

Patolodzy znaleźli w ciele aktorki ślady różnych leków, które wyjaśniają szereg nieokreślonych przyczyn, które prowokowały zespół abstynencji bezdechu w Carrie.

Koncentracja kokainy w ciele Fishera mówi, że używała go przez 72 godziny (3 dni) przed wylotem do Londynu z Los Angeles, co stało się dla niej śmiertelne, jak wskazano w raporcie toksykologicznym. Również w jej krwi była heroina, ekstaza, metadon i alkohol.

Czytaj także
  • Taylor Lautner i Billy Lourdes nie są już razem
  • Carrie Fisher przewidziała własną śmierć
  • Debbie Reynolds zmarła dzień po śmierci swojej córki, Carrie Fisher

Przypomnijmy, że śmierci Carrie towarzyszyła kolejna tragedia. Jej matka aktorka Debbie Reynolds nie mogła przetrwać straty i zmarła dzień po śmierci córki.

Фишер с матерью Дебби Рейнольдс и дочерью Билли Лурд

Fisher z matką Debbie Reynolds i córką Billy Lourdes