Niedawno okazało się, że słynna marka Guess została zidentyfikowana przez kobietę, która będzie reprezentować jego wiosenną kolekcję - 2018. Okazała się 48-letnią aktorką i piosenkarką Jennifer Lopez. To ona najpierw udostępniła zdjęcie z sesją reklamową, na której wyglądała po prostu oszałamiająco.

Дженнифер Лопес

Jennifer Lopez

Lopez mówił o pracy z Guess

Aby poinformować wielbicieli, że teraz jest twarzą Fashion house Guess, Jennifer rozwiązała się na portalach społecznościowych. Na swojej stronie na Instagramie gwiazda opublikowała jedno ze zdjęć, które trafi do kampanii reklamowej kolekcji odzieży damskiej wiosna-2018. Na zdjęciu Jennifer zademonstrowała idealną figurę, ubrana w białą koszulę zawiązaną pod klatką piersiową, krótkie spodenki w kratkę, czarny szeroki pasek i białe buty na wysokim obcasie. Jeśli chodzi o fryzurę i makijaż, gwiazda wyglądała imponująco. Jennifer zrobiła wolumetryczną stylizację, odrzucając włosy, a na jej twarz nałożono makijaż, co korzystnie podkreślało oczy, brwi i usta artysty. Z akcesoriów na Lopezie można było zobaczyć tylko ogromne pierścionki-kolczyki.

Дженнифер Лопес в рекламной кампании Guess

Jennifer Lopez w kampanii reklamowej Zgadnij

Pod zdjęciem Jennifer postanowiła opisać swoje uczucia dotyczące pracy z marką Guess, publikując następujący post:

"Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek przedstawię twórczość Zgadnij. Jednak wszystko nie było tak trudne, jak myślałem. Kiedyś zostałem wezwany przez Paula Marciano, tego samego projektanta i założyciela tego Domu Mody, i zaoferowałem mu współpracę. Dla mnie była to wielka niespodzianka, ale od razu się zgodziłem. Marka Guess, którą znam od dzieciństwa i zawsze marzyłam, że pewnego dnia pojawię się na okładce magazynu w jego kreacjach. Kiedy sesja zdjęciowa dobiegła końca i zobaczyłem moje zdjęcia, sapnęłam. Są jednak piękne, jak każda inna sesja zdjęciowa tego domu mody. Grzebiąc w mojej głowie, pamiętam poprzednie kampanie reklamowe. Zawsze mogli zobaczyć piękno w eleganckich ubraniach. Obrazy, które tworzy Paweł, są zawsze bardzo wyrafinowane i wyrafinowane. To dla mnie wielki zaszczyt pracować z tym domem mody i osobiście z panem Marciano. "
Лопес всегда мечтала работать с Полом Марчиано Czytaj także
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen Degeneres "kolejną" wersję randek z Jennifer Lopez

Paul skomentował również współpracę z Lopez

Po oświadczeniu Jennifer o pracy marki Guess pojawił się w Internecie, Paul Marciano sam zdecydował się mówić o nowej kampanii reklamowej:

"W prezentacji wiosennej kolekcji chciałem zobaczyć bardzo zmysłową i piękną kobietę. Kiedy zaczęliśmy rozwiązywać kandydatów, zatrzymałem się w Jennifer Lopez. Jest niesamowitą kobietą i wspaniałą aktorką. Każdego dnia jego popularność rośnie, a wpływ na społeczeństwo rośnie. W kampanii reklamowej wiosennej kolekcji chcieliśmy zwrócić uwagę na to, że przez lata, gdy kobieta ma doświadczenie życiowe, staje się bardziej atrakcyjna i pożądana. Ta kolekcja jest przeznaczona nie tylko dla dojrzałych kobiet, ale dla tych, którzy wyznaczają określone cele, ponieważ dzięki nim kobiety w życiu wiele osiągają. "
Пол Марчиано

Paul Marciano