Fani Gisele Bundchen w kompletnym zamieszaniu! Drugiego dnia w prasie pojawiła się informacja o trzeciej ciąży supermodelki, ale zamiast potwierdzić lub obalić plotki, piękno zaczęło boksować.

Ponownie w ciąży

W tym tygodniu zdjęcia z sesji zdjęciowej 36-letniego Gisele Bundchen i Rio de Janeiro od razu znalazły się na pierwszych stronach gazet, ilustrując gorące wiadomości o interesującej pozycji słynnej brazylijskiej kobiety. Tight turkusowa sukienka, która podkreślała figurę modela, prawie nie pozostawia wątpliwości, że Giselle i jej 39-letni małżonek, piłkarz Tom Brady, wkrótce staną się rodzicami ponownie.

Жизель Бюндхен в Рио-де-Жанейро во время фотосессии с Марио Тестино

Gisele Bündchen w Rio de Janeiro podczas sesji zdjęciowej z Mario Testino

Zachowanie intrygi

Wczoraj Bündchen opublikowała wideo na swoim Instagramie, gdzie wraz ze swoim trenerem nie ćwiczy jogi dla kobiet w ciąży, jak można by się spodziewać, ale boks, który jest dość agresywnym i traumatycznym sportem.

Patrząc, jak ich faworyci w rękawicach bokserskich precyzyjnie uderzają, zwolennicy Giselle są zdezorientowani ... Użytkownicy Sherlocka przyszli im pomóc, mówiąc, że to wideo nie obala ciąży Bundenchena. W kadrze model jest widoczny z tyłu i boku, a po prostu niemożliwe jest oszacowanie rozmiaru jej brzucha!

Жизель Бюндхен ответила на слухи о беременности боксом

Gisele Bundchen odpowiedział na pogłoski o ciąży bokserskiej

БоксПерчаткиПоединокСпаринг Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Pożegnanie ery Bunden: Kendall Jenner zakończyła ranking najlepiej opłacanych modeli Forbesa
  • Tom Brady świętuje zwycięstwo w Super Bowl z Gisele Bundchen i dziećmi

Nawiasem mówiąc, Bundchen i Tom Brady zawsze mówili w wywiadach, że nie zatrzymają się z dwójką dzieci. Giselle ma pięć sióstr i chciałaby dać swojemu mężowi nie mniejszą liczbę spadkobierców. Aż dokończyli swój plan i połowę! Mają siedmioletniego syna Benjamina i siedmioletnią córeczkę Vivian.