W miniony piątek jego ósme urodziny obchodzi ósme dziecko 74-letniego Micka Jaggera, który urodził mu 31-letnia baletnica Melanie Hamryk, Devero Octavian Bazil. Któregoś dnia matka urodzinowej dziewczynki podzieliła się ładnym zdjęciem dorosłego dziecka.

Niebieskooki cud

Na cześć urodzin swojego pierwszego dziecka Melanie Hamryk opublikowała na swoim Instagramie post z gratulacjami, dzieląc się zdjęciem Devereaux z jej subskrybentami.

Годовалый Деверо Октавиан Бэзил Джаггер

Jednoroczny Devero Octavian Basil Jagger

Мелани Хэмрик

Melanie Hamryk

Pod zdjęciem przedstawiającym ślicznotkę o niebieskich oczach, ubraną w szary raglan, próbującą otworzyć drzwi lodówki, była dziewczyna kochanego muzyka rockowego napisała:

"Szczęśliwe 1. urodziny mojego pięknego Devi."

Wysoki związek

Ulotna powieść Mika Jagger i Melanie Hamryk zakończyła się przed narodzinami Devereaux, ale to nie powstrzymało jego rodziców od utrzymywania ciepłych stosunków. Pomimo luki wokalistka The Rolling Stones wspierała decyzję byłego kochanka, który był w ciąży, urodziła dziecko i był obecny przy narodzinach, przybywając do Nowego Jorku z Londynu prywatnym samolotem po tym, jak dowiedziała się, że Melanie zaczęła walki.

Мик Джаггер и Мелани Хэмрик

Mick Jagger i Melanie Hamryk

Ponadto Jagger kupił dom Hamricka i jego syna i podpisał dokumenty, obiecując pomoc finansową, dopóki Devereaux nie osiągnie dorosłości. Przez 21 lat kwota miesięcznych płatności w wysokości 15 £ osiągnie 2,5 miliona funtów.

Мелани Хэмрик с сыном

Melanie Hamryk z synem

Ponieważ dziecko zostało oficjalnie uznane za dziecko starego rockera i nosi jego imię, w przypadku śmierci Jaggera, ma on wszelkie prawo do żądania stałego statusu ojca.

Czytaj także
  • Córka Micka Jaggera spotyka się z byłym więźniem Normanem Thekornem
  • Mick Jagger rzucił młodego kochanka, by ponownie połączyć się z matką jego syna
  • 74-letni Mick Jagger zakręcił romans z 22-letnią Nour Alfalla

Pod koniec października okazało się, że Mick nie jest już sam i spotyka się z obiecującym producentem filmowym Nur Alfalla, który jest o 52 lata młodszy od niego. Nadchodzi dziewiąte dziecko Jaggera?

22-летняя Нур Альфалла

22-letnia Nur Alfalla

Мик и Нур Альфалла в Париже

Mick i Nour Alfalla w Paryżu