Miesiąc później Miranda Kerr poda współmałżonkowi Ewanowi Spiegelowi pierwsze wspólne dziecko. W ósmym miesiącu ciąży piękno jest bardziej niż w porządku, co potwierdzają świeże obrazy paparazzi.

Aktywny styl życia

W niedzielę 34-letnia Miranda Kerr, której uwaga publiczności została skoncentrowana z powodu zbliżającego się uzupełnienia w rodzinie, była widywana w Hollywood.

Беременная Миранда Керр на прогулке в Голливуде

Ciężarna Miranda Kerr na spacerze w Hollywood

Australijska supermodelka wędrowała po okolicznych sklepach przez kilka godzin, a następnie poszła na lunch z przyjaciółmi w restauracji w Beverly Hills.

Миранда Керр в мини-платье

Na spacer przyszła matka wybrała krótką sukienkę z kwiecistym nadrukiem, podkreślając brzuszek, ubrany w czarny płaszcz. Na nogach żony 27-letniego Evan Spiegel były wygodne białe trampki Common Projects, warte 309 funtów. Uzupełniła swój łuk okularami przeciwsłonecznymi i małą torebką. Puszyste włosy i minimalistyczny makijaż podkreślały naturalne piękno Kerr.

Миранда Керр на прогулке в Голливуде

Kolor i pachnie

Omawiając pojawienie się Mirandy, internauci zgodzili się, że ciąża uczyniła z niej model kobiecości. Oczywiście Kerr jest w świetnej formie, promieniując pacyfikacją.

Миранда Керр на DVF Oscar luncheon 1 марта

Miranda Kerr na uroczystości Oskara DVF 1 marca

Czytaj także
  • Katy Perry wyznała ze sceny w miłości Orlando Blooma
  • 12 najlepszych modeli ujawniło tajemnice ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Reunion: Katy Perry i Orlando Bloom ponownie para

Przypomnijmy, że opinia publiczna dowiedziała się o interesującej pozycji top modelki w listopadzie zeszłego roku. Oczekuje się, że dodatek do rodziny Kerr i Spiegel nastąpi w maju. Warto zauważyć, że założyciel Snapchata i "anioła" Victoria's Secret pobrali się 27 maja zeszłego roku, dzięki czemu Kerr ma szansę przedstawić niezapomniany prezent dla siebie i męża w pierwszą rocznicę ich tajnego ślubu.

Миранда Керр и ее муж Эван Шпигель

Miranda Kerr i jej mąż Evan Spiegel

Według wstępnych informacji Miranda, która już wychowuje 7-letniego syna Flynna z pierwszego męża Orlanda Blooma, będzie miała córkę.

Миранда с Орландо Блумом (на фото в январе 2013 года)

Miranda z Orlando Bloom (na zdjęciu w styczniu 2013 r.)