Młodzi rodzice Irina Shayk i Bradley Cooper, jak się wydaje, przestali chować swoją 4-miesięczną córkę Leię. Paparazzi schwytał gwiazdę na spacer pełną parą, a Bradley nie ukrywał już swojej córki pod pieluchą.

W całej okazałości

Irina Shayk, która na wiosnę została matką, jest często fotografowana przez paparazzi idących z córką. Jeśli chodzi o ojca dziewczyny, gwiazdę chłopaka supermodelki Bradleya Coopera, ostatnio widziano go z Iriną i Leą w czerwcu, co nawet prowokowało pogłoski o ochłodzeniu uczuć między celebrytami.

Wczoraj reporterzy złapali aktora i jego ulubione dziewczyny, gdy udali się na targ w Santa Monica, by kupić artykuły spożywcze. Charming Leah w białej panamie wygodnie usadowiła się w plecaku z ojcem i patrzyła na otaczający krajobraz z zainteresowaniem.

Ирина Шейк и Брэдли Купер с дочерью Леей на фермерском рынке

Irina Shayk i Bradley Cooper wraz z córką Leah na targu

Ирина Шейк и Брэдли Купер с  ЛеейИрина и Брэдли  с дочерью на фермерском рынкеЛея де Сена

"Wąsy naczelne"

Podczas gdy Irina robiła zakupy, starannie wybierając towary na półkach, Bradley wziął na siebie całą opiekę córki. W pierwszych miesiącach po jej narodzinach, zniknął na kilka dni na planie filmu, który będzie jego debiutem reżyserskim, "Gwiazda urodziła się", a teraz nadrabia zaległości.

Ирина Шейк и Брэдли Купер с дочерью на  рынке

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką

Troskliwy tata opiekował się swoim małym skarbem, karmiąc Leię z butelki, rozbawiony i uspokojony, gdy zaczęła płakać.

Брэдли Купер с дочерью на  рынке

Bradley Cooper z córką

Брэдли Купер с дочерью на фермерском рынкеЛея де Сена Czytaj także
  • Młodość kontra doświadczenie: 13 głównych symboli seksu już na początku kariery!
  • 12 najlepszych modeli ujawniło tajemnice ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Irina Shayk wystąpiła w nowej kampanii reklamowej marki bielizny Intimissimi

Przypomnijmy sobie, że córka Sheika i Coopera, której pełna nazwa to Leah de Cen, urodziła się 21 marca. Dzięki darmowym strojom, top modelka ukryła swój wygląd w świetle przez kilka tygodni. Nawiasem mówiąc, Irina i Bradley nie opublikowali jeszcze jednej migawki dziewczyny w sieciach społecznościowych, co zwiększa podekscytowanie wokół ich córki.

Брэдли Купер и Ирина Шейк

Bradley Cooper i Irina Shayk