Niedawno okazało się, że niesamowita historia małżeństwa 50-letniej piosenkarki Janet Jackson z miliarderem Wissam Al Mans doszła do logicznego wniosku. Cóż, niezależna i dojrzała kobieta, wychowana w zachodnich tradycjach, nie może pogodzić się z pozycją "domowej żony"!

Джанет Джексон может неплохо заработать на своем разводе

Nawet narodziny długo oczekiwanego dziecka, syna Issy, nie mogły cementować tego małżeństwa. Internetowa edycja stronix.com. opowiedział ciekawe szczegóły dotyczące rozwodu. Okazuje się, że pomiędzy bogatym człowiekiem z Kataru a siostrą Michaela Jacksona umowa małżeńska była bardzo korzystna dla żony.

Przypomnijmy, że w 2012 roku Vissama i Janet sformalizowały związek, nie informując o tym wydarzeniu. Będąc zamożnym człowiekiem, Al Mana zademonstrował "szerokość duszy" i sformował bardzo hojną umowę z piosenkarką pop.

Беременная Джанет Джексон Pieniądze kochają rachunek

Zgodnie z umową, jeśli piosenkarka zostanie poślubiona miliarderowi przez 5 lat, otrzyma 100 milionów dolarów po rozwodzie. W ten sposób, rozwiązując małżeństwo, artystka doda 200 milionów dolarów na swoje konto bankowe.

Biorąc pod uwagę, że podczas swojej wieloletniej kariery śpiewania była w stanie zarobić 150 milionów dolarów, okazało się, że pięcioletnie małżeństwo z katarskim "księciem" zwiększyło jej majątek 2.3 razy. Pozostaje tylko wykrzyczeć: "Bravo, Janet!".

Стали известны подробности брачного контракта певицы Potknięcie się

Co skłoniło zadowoloną młodą matkę okruszyńców Issy do złożenia wniosku o rozwód? Nie do pogodzenia sprzeczności kulturowe! 42-letni biznesmen był strasznie zazdrosny o swoją małżonkę i starał się śledzić dosłownie każdy jej krok.

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jej syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson i Jermain Dupree znów razem?
Джанет Джексон и Виссам Аль Мана

Okazało się, że ostatnią przeszkodą w konflikcie pary był zakaz wychodzenia na świecką odzież, Wissam zażądał, aby jego żona ubierała się tylko zgodnie z kanonami muzułmańskimi. Ponadto ograniczył komunikację z krewnymi i przyjaciółmi.