Wydaje się, że nie wszyscy celebryci potrafią równie skutecznie prowadzić interesy. Na przykład utalentowana i atrakcyjna Jessica Alba nie mogła poradzić sobie z buntem krytyki, która spadła na nią w związku z Uczciwą Kompanią. Będąc kochanką korporacji, Alba musiała odeprzeć negatywne opinie, które trafiły na adres produktów "przyjaznych dla środowiska".

Ostatecznie gwiazda filmowa "City of Sins" i "Good Luck, Chuck" postanowiła rozstać się z nieudanym przedsięwzięciem. Jego przedstawiciele prowadzą negocjacje z potencjalnymi nowymi właścicielami Uczciwej Kompanii. Mówią, że będzie ważnym graczem na rynku kosmetyków, żywności i chemii gospodarczej - Unilever Corporation. Przypomnijmy, że Jessica początkowo umieściła swoje dziecko, jako firmę, która produkuje i sprzedaje wyłącznie produkty przyjazne dla środowiska.

Kwota transakcji - 1 miliard dolarów. Wydaje się, że jest to bardzo imponująca liczba, ale tak nie jest. Eksperci mówią: uczciwa firma jest warta co najmniej 1,7 miliarda dolarów. Dlaczego więc pani Alba dokonała takiego rabatu?

Faktem jest, że z tą firmą wiąże się wiele problemów. Przez 1,5 roku konsumenci, którzy kupowali produkty "od Jessica Alba" byli bardzo niezadowoleni z jego jakości.

Niebezpieczna żywność, bezużyteczne kosmetyki

Zaczęło się od tego, że użytkownicy kremów słonecznych zaczęli narzekać, że nie chronią skóry przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Następnie pewien entuzjasta badań stwierdził, że produkty higieniczne i chemia gospodarcza od TM Honest Company są po prostu zapchane szkodliwymi substancjami.

Być może ostatnią kroplą było jedzenie dla niemowląt. Zawierał niezwykle toksyczne związki, takie jak formaldehyd i selenin sodu. Zazwyczaj te "zaklęcia" wprowadzane są do paszy dla zwierząt. Ale jedzenie dla dzieci to za dużo!

Czytaj także
  • Jessica Alba udostępniła wzruszającą fotografię nowonarodzonego syna
  • Baby shower od Jessica Alba: goście, prezenty, zdjęcia
  • Stał się znany z seksu trzeciego dziecka Jessiki Alby i Cash Warren

Za każdym razem, otrzymując kolejną porcję negatywu w swoim adresie, Jessica Alba poręczyła się za jej imię. W rezultacie nawet najbardziej lojalni fani zaczęli wątpić w jej szczerość. Przeciwnicy zmienili nazwę firmy z "Uczciwa firma" ("Uczciwa firma") na "Nieuczciwa firma" ("Nieuczciwa firma").

Джессика Альба решила продать свою «Нечестную компанию» Актриса хочет избавиться от опозорившего ее бизнеса Джессика Альба сама с радостью рекламировала свою продукцию