Jeśli myślisz, że królowa Elżbieta II, jako bogata i niezależna osoba, może sobie pozwolić na jedzenie wszystkiego, to jesteś bardzo w błędzie. Raczej, oczywiście, może sobie pozwolić na przysmaki i przysmaki, ale tego nie robi, ponieważ przestrzega zasad zdrowego odżywiania. Oczywiście jest to sekret długowieczności i niewyczerpanej energii starszej monarchii, ostatnio w prasie ukazało się menu Jej Królewskiej Mości Elżbiety II. Ta informacja została udostępniona przez dworskich kucharzy. Racja królowej pojawiła się w mediach, które pozostały praktycznie niezmienione przez 66 lat jej obecności na tronie.

Что ест английская королева Królewskie menu

Rano Elżbieta II preferuje kaszę owocową i czarną herbatę. A owoc na jej stole pochodzi z jej własnego ogrodu.

Na kolację Jej Wysokość dopuszcza kilka opcji dla siebie: może to być kurczak i sałatka, lub ryba z warzywami, 91-letnia królowa także odmawia stek ze szpinakiem. Jako aperitif na stole królowej można zobaczyć słodkie wino lub dżin.

Na herbatę Jej Królewska Mość preferuje klasyczne kanapki z ogórkiem, jajkiem, orzechami, łososiem, szynką.

От каких продуктов отказалась королева Елизавета ІІ Produkty z "czarnej listy"

Najwyraźniej starsza pani odmawia obiadu, tak jak w innych sprawach i od różnych produktów. Ci, którzy pracują w kuchni w królewskich rezydencjach doskonale wiedzą, że Elżbiecie II nie można podawać niektórych produktów, które są zabronione.

Czytaj także
  • Królewski zakazany leksykon
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!

Jest ich osiem: każdy makaron, ziemniaki, niegotowane steki, białe jaja kurze, czosnek i cebula, chleb ze skórką, a także niesezonowe jagody, owoce, warzywa i herbata z cukrem.