Gordon Ramsay przeszedł trudną ścieżkę do czasu, gdy Forbes zainteresował się jego stanem i oszacował na 140 milionów dolarów! W ubiegłym roku konto bankowe restauratora wzrosło o 54 miliony, co stanowi solidną i niewiarygodną kwotę dla osoby, która sama osiągnęła wszystko dzięki swojej wytrwałości i talentowi, dorastała w ubogiej i niekorzystnej sytuacji w rodzinie z ojcem alkoholikiem.

Рамзи - известный в Британии ресторатор

Ramzi - znany brytyjski restaurator

W wieku 16 lat Gordon uciekł z domu i zaczął uparcie budować karierę, z taką samą wytrwałością osiągnął serce młodego nauczyciela o imieniu Tana, który przez 20 lat był jego żoną.

Гордон Рамзи с супругой

Gordon Ramsay z żoną Taną

Жена Рамзи с дочерьми

Żona i córki Ramsaya

Znany szef kuchni i restaurator jest w stanie zapewnić swoim czterem dzieciom wygodne życie, ale Ramzi zdecydował, że byłoby to nieodpowiedzialne i głupie! W wywiadzie dla Telegraph milioner oficjalnie wypowiedział i wyjaśnił powody tej decyzji:

Nigdy nie rozłączyłem się z pieniędzmi, to nie był mój cel w życiu, byłem poruszony zawodowymi ambicjami, samouświadamianiem się do maksimum! Żądam tego samego od moich dzieci! Mogłabym zostawić te pieniądze moim dzieciom i byłaby wystarczająca nawet dla wnuków i prawnuków, ale w zasadzie nie będę! Dla moich dzieci nie jest tajemnicą, że nic nie dostaną, od dzieciństwa wychowywali je ja i moja żona w surowości i zrozumieniu, że trzeba zarabiać pieniądze, najlepiej siebie! Koszty kieszeni są kontrolowane przeze mnie i moją żonę, zwłaszcza jeśli mówimy o bezmyślnych wydatkach i agitacji.
Супруги Рамзи воспитывают детей в строгости

Małżonkowie Ramsay wychowują dzieci w surowości

Nie powinniście lekceważyć, nie wspominając o dzieciach Ramsaya, na przykład młodsze dzieci: 15-letnia Matylda, 17-letni Jack i Holly dostają 50 funtów tygodniowo, a starsza córka Megan ma 100 lat. Poza tym rodzice zachęcają do pracy w niepełnym wymiarze godzin i aktywnie przyciągają dzieci do pomóc organizacjom charytatywnym

Jestem pewien, że rozumieją powody mojej decyzji. Jedyny wyjątek zrobiłem pod presją matki, zgadzając się na 25-procentowy depozyt na zakup pierwszego mieszkania. Resztę kwoty, którą muszą sami dostać!
Большая семья Гордона РамзиРамзи с семьей

Zauważamy ciekawy szczegół, małżonkowie Ramsay, aby w pełni cieszyć się swoim statusem, nie zapisują i nie kupują biletów na pierwszą klasę, w tym czasie ich dzieci lecą na drugim miejscu! Jako surowy ojciec wyjaśnia:

Kiedy zarabiają swoją pierwszą klasę, będą w pełni cieszyć się lotem!
Адская кухня одно из топовых кулинарных шоу в Британии

"Hellish Kitchen" to jeden z najlepszych programów kulinarnych w Wielkiej Brytanii

Czytaj także
  • Gordon Ramsay prowadzi samochód za 300 000 $, ale sprawia, że ​​dzieci pracują w swoich restauracjach!
  • Cristiano Ronaldo przestał być najlepiej zarabiającą gwiazdą w Europie
  • Eddie Redmayne został kawalerem Imperium Brytyjskiego

Pozbawienie spadku w celach edukacyjnych - pomysł nie jest absolutnie nowy! Sting, Jackie Chan, Bill Gates, George Lucas, założyciel eBay Pierre Omidyar, były burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg trzymają się podobnego punktu widzenia. Zapewniamy Cię, lista jest długa! Każdy z nich wierzy, że bogactwo może zarówno dawać szanse, jak i niszczyć życie. Mamy nadzieję, że dzieci Ramzi nie będą potrzebowały milionów ojców i będą mogły się zrealizować!

Чета Рамзи близко дружит с семьей Бекхэм

Chet Ramsay jest bliskim przyjacielem rodziny Beckham