Wkrótce 50-letnia Janet Jackson po raz pierwszy uczy się radości z macierzyństwa. Ciąża była niezwykle trudna dla piosenkarki i dlatego była dopiero teraz, kiedy wszystkie doświadczenia dla dziecka zostały pozostawione, pomyślała o nazwie dla dziecka. Według tego, który jest wtajemniczony, siostra Michaela Jacksona nazwie jego syna po nim i jego bracie-britz.

W pamięci braci

O kim jest Michael Jackson, jak sądzimy, wszyscy wiedzą, ponieważ on i po śmierci są uważani za "króla popu". Ale fakt, że legendarny artysta miał brata bliźniaka, który zmarł tuż po jego urodzeniu, jest znany niewielu.

Janet Jackson chciała, aby pamięć jej braci żyła w jej przyszłym synu. Dlatego zostanie wezwana przez Michaela Brandona.

Z okazji żony

Przed podjęciem tak ważnej decyzji Janet skonsultowała się z mężem Wissamem Al-Maną. Katarski miliarder, który pomimo swoich nowoczesnych poglądów jest muzułmaninem i niekwestionowanym szefem swojej rodziny, zgodził się na to z niewielkim warunkiem.

Czytaj także
  • 17 celebrytów, którzy roztrwonili swoje miliony
  • Och, młodość: 30 rzadkich klatek gwiazd w młodości
  • Ostatnie 25 słów gwiazd, które sprawią, że będziesz płakać

Michael Brandon - będzie drugim imieniem jego spadkobiercy, a imię i nazwisko według tradycji zostaną wybrane przez dziecko. Jego gwiezdna żona zaaranżowała taki kompromis, pisze zachodnie media.

Джанет Джексон уже знает как назовет своего сына, пишут СМИ Певица назовет малыша в честь своих братьев – Майкл Брендон Виссам Аль-Мана и Джанет Джексон гуляли по Лондону на прошлой неделе