Leonardo DiCaprio ratuje życie, ostatnio pisaliśmy o organizowaniu spotkań charytatywnych z Kate Winslet, gdzie pomagali płacić za leczenie młodej kobiety z rakiem i uratowali jej życie. Kolejnym, któremu aktor postanowił ratować życie i karierę, był reżyser Quentin Tarantino!

Po oskarżeniach Umy Thurman o wątpliwe zachowanie Tarantino podczas kręcenia Kill Bill, oskarżeń Harvey Weinsteina o molestowanie seksualne i uciszanie tego faktu przez reżysera, kariera Quentina Tarantino była zagrożona. Sony studio zakwestionowało filmowanie kolejnego reżysera i dalszą współpracę, jeśli DiCaprio nie położył kresu i nie zgodził się dołączyć do obsady.

Квентин Тарантино

Quentin Tarantino

Zauważ, że producenci firmy filmowej nie obawiają się w sposób nieudany filmu i możliwości współpracy z niesławnym reżyserem. Ma to wiele powodów: po pierwsze, imponujący budżet tego filmu wynosi około 100 milionów dolarów; po drugie, miłość do podziemi i wąska koncentracja na grupie docelowej; po trzecie, konkretny temat związany z odrażającą osobowością Mansona i jego sekty; Po czwarte, prawie wszystkie filmy Tarantino nie mogą pochwalić się komercyjnym sukcesem i nie zawsze dają pożądany zysk z kas.

Niestety, ale to nie jest cała lista roszczeń i oskarżeń. Od czasu pojawienia się obciążających artykułów w Hollywood, oskarżeń o nękanie i molestowanie seksualne, starsze wywiady były uważnie badane przez dziennikarzy w celu ustalenia niejednoznacznych stwierdzeń. Wypowiedzi Quentina Tarantino na temat życia osobistego Romana Polańskiego wzbudziły szczególne zainteresowanie, ponieważ pozwolił sobie na nieostrożną wypowiedź przybranej córce nastoletniej córki reżysera. Uwaga: "Ona sama tego chciała" wisiała nad nim jak miecz Damoklesa. Nikt nie był zainteresowany przeprosinami i wyjaśnieniami Tarantino, ale faktem, że nierozważność fraz w wywiadzie może zrujnować twoją karierę!

Актер посетил Амстердам

Możemy śmiało powiedzieć, że gdyby nie interwencja Leonardo DiCaprio, nie ujrzelibyśmy obrazu Tarantino na ekranie. W międzyczasie będziemy mieli cierpliwość i poczekamy na sierpień 2019, kiedy to film będzie musiał pojawić się w kinie.

Aktor wspierał program charytatywny w Holandii

Leonardo DiCaprio został honorowym gościem charytatywnej recepcji Good Money Gala-2018 w Amsterdamie, którego celem było zwrócenie uwagi na kwestie społeczne i środowiskowe, pozyskanie funduszy na wsparcie programów publicznych i badań.

Актер поддерживает социальные инициативы

Aktor wspiera inicjatywy społeczne

Ежегодно Ди Каприо тратит огромные суммы на благотворительность

Co roku Di Caprio wydaje ogromne sumy na cele charytatywne

Czytaj także
  • Uściski Camila Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

Aktor powiedział, że zabezpieczenia społeczne pomagają ludziom zmienić nastawienie do ekologii i podnieść poziom świadomej konsumpcji:

"Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom i innowacyjnym projektom będziemy mogli dokonać prawdziwych i namacalnych zmian. Ochrona naszej pięknej planety powinna być priorytetem dla każdego z nas! "