23-letnia Tallulah Willis, córka najsłynniejszych aktorów Bruce'a Willisa i Demi Moore, była niegdyś paskudnym kaczątkiem i uważana była za dość grubą. Teraz czasy się zmieniły i Tallula pokazała smukłe, atletyczne ciało w kostiumie kąpielowym, jednocześnie relaksując się na jeziorze z siostrami.

Таллула Уиллис

Tallulah Willis

Willis zwrócił się do złego bodisheimera

Niedawno 23-letniego Talulu można coraz częściej oglądać w sportach. Prawie codziennie rano biegnie w parku w pobliżu rezydencji jej matki Moore, w której mieszka z siostrami. Ponadto dziewczyna wielokrotnie mówiła, że ​​uwielbia ćwiczyć jogę, pilates i boks. W rozmowach mówi:

"Kiedy zacząłem dorastać, zdałem sobie sprawę, że dla mnie aktywność fizyczna jest po prostu konieczna. Nie wystarczy siedzieć na ciężkich dietach, trzeba również trenować mięśnie. Jest to bardzo ważne, bez tego nie będzie "rzeźbiarskiego" ciała i płaskorzeźby. Dla siebie wybrałem raczej różne treningi: joga to elastyczność i harmonia ciała i duszy, pilates to muskularny gorset, boks to siła i wytrzymałość. "
Румер, Таллула и Скаут Уиллис

Rumer, Tallulah i Scout Willis

Najwyraźniej Talloule udało się wiele osiągnąć, ponieważ na zdjęciu, które opublikowało młodego Willisa na swojej stronie Instagrama, wygląda niesamowicie. Czerwony strój kąpielowy z wysokimi majtkami i stanikami podkreślał jej ciało. Pod zdjęciem Willis napisał te słowa:

"Dedykuję to zdjęcie wszystkim bodisheimerom, którzy szydzili i śmiali się ze mnie. Zobacz, co wyrosło z brzydkiego kaczątka. Teraz rozumiesz, że dziewczyna w wieku 13 lat może wyglądać zupełnie inaczej w wieku 23 lat? Wstydzę się, że byłem złożony z powodu mojego ciała. Z upływem czasu zrobiłem to na próżno. "
Таллула возвращается из спортивного зала, октябрь 2017 года Czytaj także
  • Przeciętna córka Bruce'a Willisa wygrała z subskrybentami z dobrym ujęciem
  • Córki Demi Moore i Bruce Willis ponownie zaszokowały publiczność
  • Świeże plotki z mediów: Tallulah Willis potajemnie ożenił się!

Tallulah przyznała, że ​​nienawidziła siebie w wieku 13 lat

Przypomnijmy, około pół roku temu, 23-letni Willis udzielił wywiadu zagranicznej publikacji, w której dziewczyna opowiedziała o tym, jak się czuła na pokazie projektu What Underneath, w którym musiała rozebrać się do koronki. Oto słowa Willisa:

"Moje lata dorastania były prawdziwą torturą dla mnie. Wydawało mi się, że kiedy przyszedłem do szkoły, a rodzice innych dzieci patrzyli na mnie, pomyśleli: jak dobrze, że ta straszna dziewczynka nie jest naszą córką. Nie wiem, czy to prawda, czy nie, ale w moim życiu był nawet czas, kiedy chciałem zamknąć się w moim pokoju i nigdzie nie chodzić. Wszystko to prowadziło do "dysmorfizmu ciała". Byłem traktowany przez długi czas i po pewnym czasie uświadomiłem sobie, że tylko nasze kompleksy w głowie nie są winne za nic więcej. Musisz tylko zaakceptować fakt, jak wyglądasz i zrobić kilka kroków, aby podkreślić swoje naturalne piękno. "
Таллула Уиллис в возрасте 15 лет

Tallulah Willis w wieku 15 lat

Таллула Уиллис, 2015 год

Tallulah Willis, 2015

Таллула Уиллис, 2017 год

Tallulah Willis, 2017

Таллула хвастается своей стройной фигурой