Pewnego dnia obserwatorzy Natalii Vodyanova na Instagramie byli bardzo zaskoczeni jej postem i dziwnym zdjęciem. Piękny model przedstawił zdjęcie, w którym trzyma w dłoniach damski "podpaski" ze skrzydełkami. W podpisie do zdjęcia Natalia zasugerowała omówienie delikatnej sfery zdrowia kobiet - menstruacji.

То самое фото

Skąd taka nieoczekiwana inicjatywa? Faktem jest, że Vodyanova, będąc zrealizowanym modelem i zamożną kobietą, jest poważnie zaangażowana w różnego rodzaju projekty humanitarne.

Jednym z jej najnowszych przedsięwzięć jest aplikacja na smartfona przeznaczona do śledzenia miesięcznych cykli. Dla Natalii problemy zdrowotne kobiet nie są pustym dźwiękiem, będąc matką pięciorga dzieci, doskonale rozumie, jakie obciążenia i przemiany przechodzi ciało kobiety.

Blondynka zainwestowała w jej nową kreację aż 5 milionów dolarów - aplikację mobilną, a niedawno dowiedziała się, że piękna kobieta zaczęła zbierać pieniądze na zakup podpasek dla indyjskich kobiet. W rzeczywistości nowy obraz, który pojawił się na osobistej stronie Natalii, jest próbą zwrócenia uwagi na delikatną kwestię kobiet. To prawda, że ​​nie wszyscy odpowiedzieli tak samo na dobry początek modelu.

Наталья Водянова мама пятерых детей Dobre intencje ...

Oto, co Natalya napisała w komentarzach do jej zdjęcia z żeńską podszewką:

"Rozważyłeś wszystko dobrze: to jest podpaska higieniczna. Miesiączka jest integralną częścią życia każdej kobiety, która nie ma problemów zdrowotnych. Bardzo chciałbym porozmawiać o menstruacji bez obawy w żadnym kraju na świecie. Proponuję omówić ten delikatny temat. "

Następnie Natalia otagowała kilku swoich modowych kolegów: Dratzena Kroesa, Alexinę Graham i Emily Ratazhkowski.

Subskrybenci odważni modelki nie podzielają jej entuzjazmu do omawiania intymnych niuansów życia dziewcząt i kobiet. W szczególności, kobiety pisały, że takie tematy powinny być omawiane z lekarzem, matką lub siostrą, możesz porozmawiać z przyjacielem i na ogół panie nie mówią o tym głośno.

Наталья ратует за просвещение женщин Czytaj także
  • Natalia Vodyanova podzieliła się swoją społeczną siecią z poruszającym obrazem Antoine Arnaud i jej syna Maxima
  • Natalia Vodianova opowiedziała o rodzicielstwie, pracując jako model i podejście do nękania
  • Ślub nie jest przeszkodą: Emily Ratazhkovski nadal publikuje niegrzeczne zdjęcia

To prawda, że ​​były też dziewczyny, które wsparły inicjatywę Vodyanova. W komentarzach pojawił się pomysł, aby dać kobietom w ogóle w pierwszym dniu cyklu ... zwolnienie chorobowe.