Eva Mendez i Ryan Gosling zawarli swoje relacje z plotkami i spekulacjami. Od wczoraj amerykańskie tabloidy pisały o ceremonii ślubnej i gratulowały gwiazdorskiej parze, a dziś wszyscy zadają pytanie: "Czy był ślub?".

Eva Mendez nalegała na ślub?

Od wczoraj media zachodnie były pełne nagłówków o małżeństwie kubańskiej urody Eva Mendes i Ryana Goslinga. Według tabloidu US Weekly, ślub odbył się latem, ale trzymany w takiej tajemnicy, że można zazdrościć poziomu spisku gwiazd. Według przyjaciół Evy i Ryana, kubańska piękność sama nalegała na małżeństwo, które szczerze zaskoczyło jej kochanka. Jaki był prawdziwy powód tej decyzji, nikt nie może wyjaśnić, ponieważ nie tak dawno temu, Ewa kategorycznie nie chciała słyszeć o ślubie i umowie małżeńskiej.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Eva Mendez zaprezentowała swoją własną kolekcję ubrań w super stylowym wizerunku
  • 17 głównych piękności w historii świata
Odsłaniając tajną ceremonię ślubną!

Następnego dnia, po niewiarygodnej wieści o małżeństwie, tabloidy Ludzie odmówili tej informacji. Eva Mendez i Ryan Gosling wciąż milczą i nie udzielają żadnych komentarzy, które wzbudzają zainteresowanie i ciekawość fanów. Należy pamiętać, że wszystkie artykuły zachodnich czasopism są oparte wyłącznie na domysłach i poufnych słowach.

Таблоид US Weekly сообщил о свадьбе голливудской пары Czy zwycięstwa serca należą już do przeszłości?

Przed Ryanem kubańskie piękno podróżowało w uścisku Nicolasa Cage'a, Matta Damona, Willa Smitha, Joaquina Phoenixa i George'a Augusto (z tym ostatnim Eva mieszkała przez dziewięć lat, co jest całkiem sporo). Namiętna brunetka rzuciła wszystkich swoich kochanków, gdy ktoś zaczął twierdzić coś więcej niż wolny związek. Ryan nigdy nie wymagał ani niczego o nic nie pytał, był po prostu tam i pozwalał Eve żyć tak, jak ona uważa za stosowne: działać w filmach, tworzyć kolekcje ubrań, flirtować z fanami.

Gosling może pochwalić się także listą podbitych serc, Sandrą Bullock, Rachel McAdams (Diary of Memory) i innymi hollywoodzkimi pięknościami, które złapały w jego sieci.

Wolny związek czy więź małżeńska?

Sekretny romans Evy Mendes i Ryana Goslinga rozpoczął się w 2011 roku od filmowania The Place Under the Pines. Zarówno Ryan jak i Ewa ukryli swoje uczucia przed wszystkimi i wierzyli, że otwarte relacje sprawiają, że utrzymują namiętności w dobrej formie, a małżeństwo wszystko zepsuje.

Jeśli małżeństwo miało miejsce, i nie możemy powiedzieć z całą pewnością, że wieści są mistyfikacją, to dla Evy Mendez i Ryana Goslinga był on pierwszy. Sprawdź za pięć lat, a narodziny dwóch córek mogłyby stać się powodem do legitymizacji związku.

Брак для Евы Мендес и Райана Гослинга стал первым Кубинская красавица настояла на свадьбе Ева Мендес с первой дочерью