Amerykańska piosenkarka ma teraz trudny czas, nie tak dawno temu została matką, wzięła ciężką dietę i zaczęła ciężko pracować, aby przywrócić jej formę, rozpoczęła rozwód i wojnę o prawo do opieki, i oczywiście wyruszyła w trasę. Sceneria w życiu Janet Jackson zmienia się tak szybko, że ani fani, ani dziennikarze nie mogą śledzić wszystkiego, co się dzieje.

A oto nowe wiadomości: znowu Janet Jackson i jej poprzedni kochany Jermain Dupree! "Uciekając" od swojego patriarchalnego męża, powróciła do dawnego kręgu wspólnoty i ponownie zbliżyła się do raperki i producenta. Piosenkarz postanowił wymazać emocjonalnie trudne małżeństwo i zacząć żyć w pełni. Wtajemniczeni donieśli, że ponownie zjednoczona para była ostatnio coraz częściej widywana w wydarzeniach świeckich.

Джанет и Жерман встречались семь лет

Janet i Jermain spotkali się przez siedem lat

Ale w odpowiedzi na takie oświadczenie, przyjaciele Janet twierdzą, że między ukochanym kochankiem są tylko przyjazne stosunki i nic więcej:

"Jej serce jest wolne, a związek z Jermainem jest przyjazny. Teraz jest skłonna wychowywać dziecko i karierę! "
Жерман Дюпри и Джанет Джексон

Jermain Dupree i Janet Jackson

Przypomnijmy, że Janet i Jermain spotkali się przez siedem lat od 2002 do 2009 roku. Trzy lata po separacji wokalista poślubił Vissama al-Mana, miliardera z Kataru.

Виссам аль-Ман и его экс-супруга Джанет Джексон

Vissam Al-Man i jego była małżonka Janet Jackson

Przyjaciele wspierają Janet i robią wszystko, aby chronić:

"Janet jest niesamowitą kobietą i znakomitym profesjonalistą, ale pomimo jej ostentacyjnej siły, jest bardzo wrażliwa. Kwestia opieki nad dzieckiem jest dla niej bolesna, ale zachowuje. Teraz poświęca cały swój czas na trasę koncertową i jest bardzo szczęśliwa. Z wdzięcznością postrzega pracę każdego członka swojej drużyny - daje jej dodatkową siłę. "
Джаннет возобновила тур

Janet wznowiła trasę

Postępowanie rozwodowe pomiędzy Janet Jackson i Vissam Al-Man jest nadal niekompletne, para nie doszła do wspólnego punktu widzenia w kwestii opieki nad ich synem, co pogarsza istniejącą sytuację.

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jego syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson - ofiara przemocy domowej?!

Janet Jackson i Jermain Dupree nie komentują ich komunikacji, więc kwestia ich związku pozostaje otwarta.