Są zbrodnie, które nie mają przedawnienia. Jednym z nich jest wykorzystywanie seksualne. 86-letnia aktorka Tippi Hedren zaryzykowała opowieść o swoim bolesnym związku ze słynnym reżyserem Alfredem Hitchcockiem. Fragmenty jej biografii dały efekt bomby!

Aktorka mama Melanie Griffith opublikowała w "New York Post" fragment jej autobiograficznej książki. Nawet ci, którzy dobrze znali pana Hitchcocka za życia, byli zszokowani obrzydliwymi szczegółami.

W pewnym momencie, pani Hedren uwielbiała thriller Hitchcocka pt. "Ptaki". Za główną rolę w tym projekcie zdobyła nagrodę Złotego Globu jako najlepsza nowicjuszka z 1963 roku.

Kochanek kobiet czy gwałciciel?

Albert Hitchcock zawsze miał reputację kobieciarza. Ale fakt, że pozwolił sobie z babcią Dakotą Johnson, wykracza poza ludzką moralność!

Oto, co Tippi powiedział o Hitchcocku:

"W tym czasie, 40 lat temu, nawet koncepcja" molestowania seksualnego "nie istniała. A społeczeństwo było tak zakazane, że nie można było mówić o nękaniu! Zdawałam sobie sprawę, że jeśli zaryzykowałbym i przynajmniej powiedziałabym komuś o działaniach reżysera, to tylko by mnie to pogorszyło. Było jasne, kogo Universal Pictures cenił bardziej niż mnie, czy Hitchcocka. "

Pamiętasz, jak nieszczęśliwy, zagubiony i przerażony wygląd głównej bohaterki "Ptaków" Melanie Daniels? Okazuje się, że podczas przygotowań do strzelaniny Hitchcock aktywnie zaatakował aktorkę, przynosząc ją z nękaniem, obsesyjną pieszczotą i groźbami nerwowego wyczerpania!

Oczywiście, Tippi nie był zachwycony tym, co się dzieje, ale nie mógł przerwać pracy ze znienawidzonym reżyserem, ponieważ nierozważnie podpisała kontrakt ze studiem na kilka filmów. Ich kolejny projekt, "Marnie", stał się koszmarem. Uporczywy voluptuary myślał przez sprytny ruch: wyposażył nieszczęsną garderobę Tippi w dodatkowe drzwi, przez które mógł wejść bezpośrednio ze swojego biura.

Kiedyś 65-letni Lovelace poszedł do Tippi i bez słowa rzucił go na podłogę. Im bardziej aktywnie próbowała się bronić, tym gwałtowniej atakował ją kinowy geniusz.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Rzadkie zdjęcia rodzinne: Byli współmałżonkowie Gwyneth Paltrow i Chris Martin spędzali czas z dziećmi
  • Kim oni są - nominowani do Złotej Raspberry 2018?

Według Tippi, prawie nie zdołała uciec do końca procesu strzelania i odmówiła dalszej współpracy z panem Hitchcockiem, jednak decyzja ta uderzyła ją mocno.

Кадр из фильма Марви Кадр из фильма Птицы Типпи Хедрен с дочкой и внучкой
Альберт ХичкокТиппи и МеланиТиппи Хедрен пострадала от рук режиссера