Mattel, zainspirowany sukcesem linii lalek "Inspirujące kobiety", nie kończy się na tym. Tym razem ekstrawagancka fashionistka Iris Apfel stała się prototypem do stworzenia zabawki.

Lalka, która jest bardzo podobna do 96-letniej ikony stylu, ubrana jest drogo, pretensjonalnie, ale ze smakiem. Ma zielony strój Gucci z dużym niebieskim kołnierzykiem i mnóstwem akcesoriów - dużych koralików, bransoletek i, oczywiście, okularów marki Iris, okrągłych, dużych w czarnych oprawkach w rogowych oprawkach.

96-летняя Айрис Апфель теперь кукла

Głowa Barbie jest ozdobiona fryzurą z fasoli, ale tutaj twarz miniaturowego piękna jest gładka i rumiana, bez jednej zmarszczki. Netizens zauważył, że z powodu swojej starości Barbie Iris wygląda niesamowicie młodo, a to jest minus.

Nie na sprzedaż, ale za inspirację

Lalka Barbie, ubrana w stylu legendarnej Iris Apfel istnieje w jednym egzemplarzu. Nie planuje wydać masowego obiegu, ale korporacja Mattel ogłosiła kolekcję ubrań Barbie Styled By Me dla Barbie, opartą na strojach marki Rafa Avis, której właścicielem jest Iris Apfel.

Mattel выпустили 96-летнюю куклу Барби Czytaj także
  • W jaki sposób Iris Apfel wybiera okulary "marki"?
  • Najbardziej stylowe kobiety na świecie 2015
  • Feministyczna wersja "11 Ocean's Friends": z udziałem Cate Blanchett
Икона стиля «превратилась» в одну из кукл Барби

A fani najpopularniejszych lalek na świecie będą mogli podziwiać oryginalne kokardki Barbie-Iris na stronie barbiestyle na Instagramie. Nawiasem mówiąc, to konto na mikroblogu ma 1,9 miliona subskrybentów ...