Wiosną ubiegłego roku okazało się, że gwiazda pop Katy Perry i aktor Orlando Bloom zerwały po roku związków. Dla fanów ta informacja była szokująca, ponieważ wielu spodziewało się, że celebryci będą się związać małżeństwem. Mimo to Cathy i Orlando nie mogli długo bez siebie nawzajem, ponieważ dziś jeden z celebrytów powiedział, że Bloom i Perry znów są razem.

Кэти Перри и Орландо Блум

Katy Perry i Orlando Bloom

Malediwy zgromadziły Katie i Orlanda

Pod koniec ubiegłego roku okazało się, że Perry i Orlando odpoczywali na Malediwach. Gwiazdy stale publikowały zdjęcia z terytorium luksusowego hotelu i plaży. Najbardziej spostrzegawczy internauci natychmiast stwierdzili, że aktor i piosenkarz byli blisko siebie. W związku z tym fani tej interesującej pary mają wiele pytań dotyczących ich związku, to tylko pytania o osobiste życie nie są komentowane przez celebrytów.

Кэти Перри и Орландо Блум не комментируют свой роман

I tak oto dzisiaj pojawiło się pierwsze zdanie na temat powieści Perry'ego i Blooma, która dała przyjaciela celebrytów. Oto słowa wypowiedziane przez insiderów:

"Katie próbowała zapomnieć o Orlando przez długi czas, ale jej się to nie udało. Prawie zawsze go pamiętała i bardzo żałowała, że ​​jej powieść nie przerodziła się w coś więcej. Z biegiem czasu słynny aktor zrozumiał, że był bez Katy zły. Zaczęli dzwonić i postanowili spróbować zbliżyć się w czasie wakacji, ale nie jako para, ale jako przyjaciele. Najwyraźniej udało im się, bo teraz są bardzo blisko. Perry powiedział mi, że marzy o rodzinie i dzieciach, i ma wielką nadzieję, że tym razem z Orlando wszystko się zmieni.
Кэти не смогла забыть Орландо

Oprócz tak wspaniałego wyjaśnienia związku Blooma i Perry'ego w Internecie, pojawił się kolejny dowód, że stosunki między celebrytami ociepliły się. I winy za wszystkie sieci społecznościowe, które powodują wielu użytkowników Internetu dla różnych przypuszczeń. Ostatnio fani Katie i Orlanda zauważyli, że gwiazdy zaczęły aktywnie komentować swoje zdjęcia na Instagramie i innych portalach społecznościowych. Wielu fanów tej interesującej pary uważało takie działania za nic więcej niż początek aktywnej powieści.

Звезды активно комментируют фотографии в социальных сетях Czytaj także
  • Katy Perry wyznała ze sceny miłości Orlando Blooma
  • Zdjęcie dnia: Wysoce ciężarna Miranda Kerr na spacer
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!

Perry nie mógł wybaczyć zdrady Blooma

Słynny piosenkarz i nie mniej popularny aktor spotkali się w 2016 roku podczas ceremonii wręczenia laureatom Złotego Globu. Jak wielokrotnie przyznawała Katy, Orlando podbił ją od pierwszego wejrzenia. Pomimo ciepła związku, w małżeństwie zawsze dochodziło do skandali. Ostatnim słowem w powieści Blooma i Perry'ego była zdrada aktora, o której wszyscy dowiedzieli się ostatniej wiosny. Od tego czasu celebryci utrzymywali przyjazne stosunki aż do wakacji na Malediwach.

Кэти не смогла простить Орландо изменуОрландо Блум готов к новому витку отношения с Кэти