Córka Pink i Cary Hart, której dokuczały koleżanki z pomocą gwiezdnej matki, postanowiła walczyć z kompleksami. 6-letnia Willow Sage została blogerką piękności i już przetestowała swoje umiejętności na tacie.

Ridicule w szkole

38-letnia Pink chętnie opowiada fanom o swojej córce. Tak więc w lecie dzieliła się problemem, z jakim jej dziewczyna borykała się w szkole. Baby Willow Sage uważała się za "brzydką", ponieważ rówieśnicy dokuczali jej "chłopcu z długimi włosami".

Пинк и Кэри Харт с Уиллоу Сейдж

Różowy i Carey Hart z Willow Sage

Różowy, na osobistym przykładzie, pokazał dziewczynie, że piękno jest inne i postanowił zrobić wszystko co w jej mocy, aby Willow Sage zaczęła inaczej postrzegać siebie.

Пинк со своей дочерью

Różowy z córką

Lekcje makijażu

W tym tygodniu Pink udostępnił wzruszający film z fanami.

Publikacja od P! NK (@pink)

Uzbrojona w makijaż matki, Willow Sage stworzyła pierwszy makijaż w swoim życiu, malując jej twarz jaskrawymi cieniami i szminką.

Уиллоу Сейдж делает макияж

Willow Sage robi makijaż

Дочь Пинк

Kreatywne strzyżenie

Więcej - więcej ... Pewnego dnia okazało się, że dziewczyna nie tylko wzięła lekcje wizażu, ale postanowiła pójść na fryzjerstwo. Jej ojciec chętnie zgodził się zostać tatą.

Podnosząc maszynę do strzyżenia włosów, szczęśliwa Willow Sage ogoliła Carey Hart, 42, dokładnie na środku głowy, pozostawiając włosy po bokach.

Motocyklista w kadrze, który opublikował na Instagramie, nie kryje zaskoczenia, że ​​przed Willow Sage wygląda poważnie i zdziwiła się wynikiem.

Уиллоу Сейдж мастерски подстригла своего папу

Willow Sage po mistrzowsku przyciął swojego ojca

Czytaj także
  • 10 gwiazdek, których fani są wymienieni jako ich koledzy
  • Pink wraz z córką Willow Sage zagrał w konkursie CMA Awards
  • Różowa róża do obrony wyglądu córki w MTV Video Music Awards

Przypomnijmy, Willow Sage, która ma 7 lat w czerwcu, jest pierworodnym piosenkarki, a jej małżonek, oprócz niej, dorasta ich roczny syn Jameson Moon.

Джеймсон Мун

Jameson Moon

Певица Пинк с дочерью

Różowy z córką