Nic dziwnego, że mówią, że utalentowana osoba jest zazwyczaj utalentowana we wszystkim. Jim Carrey - żywa ilustracja tego stwierdzenia. Niedawno zachodnie media doniosły, że Kerry nie jest tylko aktorem, bezwarunkowym prezentem, ale także artystą. Formuje, rysuje i robi wszystko na wysokim profesjonalnym poziomie. Kto by pomyślał?

Джим Керри снял короткометражку

W 2015 roku aktor postanowił uniknąć rozgłosu. Odgrodził się od świata zewnętrznego, próbując ponownie nie być zauważonym przez reporterów i paparazzi. Dwa lata od Kerry nie było żadnych wiadomości, a teraz 6-minutowy film dokumentalny o jego autorstwie trafił do sieci. Film nazywa się "Potrzebuję koloru".

Джим Керри стал художником Kreatywność jako wyjście z depresji

W tym projekcie gwiazda "Maski" i "The Truman Show" opowiedziała bez zastrzeżeń, co skłoniło go do opuszczenia świata kina i świata malarstwa. Według niego sztuki wizualne pomogły wyleczyć rany serca po tym, jak jego ukochane popełniły samobójstwo.

Джим Керри талантлив во всем

Aktor powiedział, że zdolność do tworzenia obrazów inspirowanych przez wewnętrzny świat, i zrobić osobowość prawdziwego stwórcy. Emocje i doświadczenia nabierają kształtu i to jest w porządku.

Творчество спасает от депрессии

Docenia swoją wolność. W malarstwie jest. W końcu nikt nie zmusza do robienia czegokolwiek, można to nazwać spontanicznością i autoekspresją.

Фантазии хватает на классные картины Czytaj także
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
  • Innocenty: sąd położył kres oskarżeniom Jima Carreya o udział w śmierci Katriony White
  • Jim Carrey powiedział, że przez wiele lat zmagał się z depresją

Według Kerry'ego zawsze lubił rysować szkice. Ale około 6 lat temu zaczął malować. Z czasem ten entuzjazm zastąpił wszystkie inne hobby i przerodził się w "manię". Aktor dużo rysuje, a to zmieniło jego życie na lepsze.