Kobiety - to coś niezwykłego! Zmieniają swoje pragnienia i pasje z prędkością światła, zmuszając otaczających ludzi do utraty cierpliwości i wątpliwości co do ich adekwatności ... Gwałtowna miłość artysty Gwen Stefani i jej współpracownika Blake'a Sheltona, którzy od tej pory stają się okazją do plotek i spekulacji, osiągnęła nowy poziom!

Któregoś dnia gwiazda z kraju złożyła propozycję ręki i serca ukochanej, na którą platynowa blondynka odpowiedziała niespodziewanym "Nie!".

Para wyruszyła na piknik dla natury. "Roztropny romantyczny" Shelton ukrył pierścionek zaręczynowy marki Tiffany w ... pudełku ze swoim ulubionym daniem. Kiedy Gwen zaczęła jeść skrzydełka z kurczaka i zobaczyła pierścionek za 1,2 miliona dolarów, jej reakcja była po prostu nieprzewidywalna.

Pani z odpowiednimi wartościami rodzinnymi

Znawcy, którzy dobrze znają kilku artystów, powiedzieli dziennikarzom:

"Oczywiście Gwen była bardzo poruszona aktem swojego chłopaka, ale odpowiedziała, że ​​powinna zrobić sobie przerwę i pomyśleć, aby podjąć właściwą decyzję. Przede wszystkim jej wahanie dotyczyło troski o los jej trojga dzieci. "

Ale nie wszystko jest takie proste: najwyraźniej Gwen lekko slukavila i piosenkarka mylą swoją własną przyszłość z mężczyzną, który jest młodszy od niej od 7 lat.

"Czy wiesz, że była żona Sheltona jest młodsza od Stephanie od 14 lat? Ona jest elementarną boją się tej różnicy wieku. Nie zapominajcie, że jej były mąż zdradził aktorkę po długim małżeństwie, a ona nie odstąpiła od tego, co się stało. Nowy cios w plecy? To za dużo! I na koniec: w wieku 46 lat Gwen zdaje sobie sprawę, że jest mało prawdopodobne, że podejdzie do nowej ciąży. A pan Shelton nadal potrzebuje dzieci.
Czytaj także
  • Gwen Stefani stworzy makijaż i dostanie własny beaty-blog
  • Piosenkarka Gwen Stefani i Blake Shelton z dziećmi odwiedziły Wielkanoc
  • Blake Shelton stał się najseksowniejszym mężczyzną w 2017 roku
Reakcja byłego męża

Podczas gdy miliony fanów czekają z zatonięciem serca, co zakończy tę historię, były mąż Stephanie, Gavin Rossdale ponownie pojawił się na przedzie sceny. Pewna osoba bliska wokalistce grupy Busha powiedziała reporterom, że nie podobał mu się fakt, że w życiu Gwen tak szybko pojawił się inny mężczyzna!

Rossdale jest niezadowolony, że Shelton spędza dużo czasu z ich wspólnymi trzema synami. I to nie wszystko: "zdrajca zdradziecki" wierzy, że prędzej czy później była żona wybaczy mu romans z nianią i pozwoli mu wrócić.

Гвен Стефани не хочет замуж за Блейка Шелтона Поп-звезда отклонила предложение руки и сердца возлюбленного из-за детей Россдэйл все еще надеется на возобновление отношений с экс-супругой