Mindy Mann, która wraz z Gavinem Rossdale przez trzy lata prowadziła Gwen Stefani nosem, jest w ciąży. Media są przekonane, że frontmanem grupy Bush jest ojciec jej przyszłego dziecka.

Radosna ciocia

Zdała sobie sprawę z ciąży oddzielonej kobiety od swojej siostry Nicole, która napisała na swojej stronie na Facebooku, że wkrótce zostanie ciotką dla uroczego dziecka. Stanowi dziewczynce towarzyszyła fotografia 27-letniego Mindy z zaokrąglonym brzuszkiem.

Później Nicole zamieściła kolejne zdjęcie swojej siostry na Instagramie, na której kochanek Gavina pozuje z niebieskim balonem, napis na niej brzmi: "To chłopiec!".

Matka Mann również potwierdziła interesującą pozycję swojej córki, mówiąc, że z niecierpliwością czeka na spotkanie ze swoim wnukiem.

A kto jest ojcem?

Nie da się ustalić, kto jest ojcem dziecka w sercu Mindy. Zgodnie ze statusem w sieciach społecznościowych, była niania jest teraz przyjacielem jednego Spencera Gutchina. Jednak nadal spotyka się z Gavinem Rossdale. Oczywiste jest, że były mąż Gwen Stefani nie mógł zerwać z Mannem, idą na randki, jedzą razem lunch.

Mindy sama nie odpowiada na pikantne pytania prasy.

Czytaj także
  • Gwen Stefani stworzy makijaż i dostanie własny beaty-blog
  • Piosenkarka Gwen Stefani i Blake Shelton z dziećmi odwiedziły Wielkanoc
  • Blake Shelton stał się najseksowniejszym mężczyzną w 2017 roku

Dodajmy, że Mindy Mann zasłynął po głośnym rozstaniu z Gavinem Rossdale i Gwen Stefani. Okazało się, że muzyk oszukał swoją żonę z pielęgniarką, a to dlatego, że małżonkowie, którzy mieszkali razem przez trzynaście lat i wychowali swoich trzech synów, rozpadli się.

Минди Манн ждет ребенка Об этом сообщила ее родная сестра Николь разместила в соцсетях фотографии будущей мамочки
Минди и Николь Манн очень дружныОтцом ребенка может оказаться Гэвин РоссдэйлА также ее новый бойфренд Спенсер Гутчин
Бывшие любовники продолжают встречатьсяУже известен пол малыша – у девушки будет мальчикМанн хранит интригу и не озвучивает имя отца