Melissa Meeks, była żona popularnego modelu mody Jeremy'ego Mixa, który jest zwykle nazywany "najpiękniejszym kryminalistą", nagle stała się popularna. Jest zapraszana na program telewizyjny, udziela wywiadu. Fani niezwykłego wyglądu wczorajszego więźnia są zainteresowani odkryciem najdelikatniejszych szczegółów jego życia rodzinnego, a były współmałżonek nie waha się o nich opowiadać.

Мелисса Микс

Tak więc pewnego dnia stało się wiadome, że Jeremy Mix nadal spał z żoną po tym, jak zaczął się spotykać z spadkobiercą Topshop Chloe Green. Okazuje się, że przystojny - dwukrotnie zdrajca. Najpierw zostawił żonę z trójką dzieci i udał się do bogatej i obiecującej oblubienicy, a potem znów znalazł się w łóżku z żoną, zmieniając w ten sposób Chloe ...

Według Melissy było tak: jej mąż przyszedł do ich domu, aby bawić się z dziećmi i został na noc. Następnego ranka współczująca żona zaczęła pocieszyć swojego nieszczęśliwego męża, mówiąc, że nie ma się czego wstydzić, że zdradził swoją dziewczynę ze swoją oficjalną żoną. Na co niebieskooki mężczyzna odpowiedział, że absolutnie go to nie obchodzi. Dosłownie tego samego dnia złożył wniosek o rozwód. Najwyraźniej postanowił spać z żoną na ostatnią, że tak powiem.

Myślisz, że to potworne? Jednak to nie jest "brudna pościel" Jeremy'ego Mixa!

Małżonek stracił dziecko po wieści o zdradzie

Okazuje się, że Melissa Miks była tak zaniepokojona wieścią o zdradzie męża, że ​​poroniła ... Po tym jak Miks zobaczyła zdjęcie męża całującego się z Chloe Green, była histeryczna. Zamknęła się w sypialni i płakała. W nocy Melissa obudziła się z krwawienia. Brygada przybyła wkrótce z pomocą nie mogącą pomóc tej kobiecie - tej nocy Melissa straciła dziecko. Według niej jej mąż wiedział o jej interesującej pozycji. Jednak Jeremy właśnie stracił głowę od Chloe i nie mógł przestać ratować swojej rodziny.

Джереми Микс с любовницей и ее мамой

Melissa Mix czuje się zdeptana, wciąż nie może zaakceptować zdrady męża. Faktem jest, że gdy jej były mąż został skazany na 27 miesięcy za nielegalne posiadanie broni, mogła z łatwością się z nim rozwieść. Zamiast tego kobieta pozostała lojalna wobec swojego złoczyńcy, wychowywała swoje dzieci i czekała na zakończenie wyroku.

Хлоя Грин и Джреми Микс Czytaj także
  • Żona Jeremy'ego Mixa emocjonalnie skomentowała jego romans z Chloe Green
  • Chloe Greene poznała rodzinę "najpiękniejszego kryminalisty": przypadek na wesele?
  • Chloe Green przygotowuje się do zostania matką dzieci modelki Jeremy Mix

Sam Jeremy Mix, podobnie jak jego nowa pasja, nie skomentował ostatniego wywiadu Melissy. Para nadal cieszy się nawzajem towarzystwem i regularnie bierze udział w wydarzeniach towarzyskich.