Poznawszy romans między celebrytami, dziennikarzami i fanami, zaczynają spekulować, przepowiadać. I nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ osobiste życie gwiazd jest prawie zawsze w pełni widoczne. Niestety, Nina Dobrev i Ian Somerhalder nie uniknęli tego losu. Pomimo tego, że para ma długie, ukryte romantyczne związki, o nich wiadomo. Fani liczyli na szybki ślub, ale tak się nie stało. Teraz wszyscy są zainteresowani tym, dlaczego Ian Somerhalder i Nina Dobrev się rozeszli. I naprawdę, dlaczego?

Czy sprawca jest karierą?

Oficjalne komentarze o tym, dlaczego Nina Dobrev i Ian Somerhalder się rozdzieliły, nie zostały jeszcze odebrane, więc pozostaje zbudować wiarygodne wersje. A pierwsza z nich opiera się na analizie kariery byłej pary. Amerykański aktor po raz pierwszy pojawił się na ekranach w wieku siedemnastu lat. Nie można powiedzieć, że jego pierwsze kroki zakończyły się sukcesem, ponieważ większość scen, w których kręcono Somerhaldera, zostało odciętych. Powoli, ale pewnie wkroczył w świat kina. Na początku 2000 roku został zaproszony do roli gwiazdy w serialu telewizyjnym "Lost". Ten projekt sprawił, że Jena stała się sławna, ale prawdziwym przełomem w jego karierze był serial "The Vampire Diaries". Rola Damona dała mu nie tylko popularność i armię wielbicieli, ale także miłość. Partnerem na planie była miłośniczka ekranu Elena, grana przez Ninę Dobrev, która była jego ulubioną dziewczyną.

Нина Добрев и Йен Сомерхолдер 1Нина Добрев и Йен Сомерхолдер 2Нина Добрев и Йен Сомерхолдер 3

Nina Dobrev, urodzona w Bułgarii, w przeszłości uprawiała gimnastykę i modelowanie biznesu . Reżyserzy lubili fotogeniczny ładny model i zaczęli zapraszać ją na casting. Niestety, Nina nie dostała ról, więc postanowiła zdobyć wykształcenie aktorskie w Kanadzie. I zadziałało! Oddanie roli w serialu "Pamiętniki wampirów" zakończyło się tym, że wygrała główną rolę. Co więcej, nowicjuszka zaproponowała grę dwóm bohaterom naraz - wampirze Katherine Pierce i zwyczajnej dziewczynie Elenie Gilbert.

W opowieści o swoim kochanku był bohaterem Iana Somerhaldera Damona. Uściski ekranu i pocałunki stały się rzeczywistością dla młodych ludzi. Powieść płynęła bez fanfar w prasie, a Nina i Yen wyglądali na szczęśliwych. Często spotyka się ich w spotkaniach młodzieżowych, w kinach, w nocnych klubach. Ale w jednej chwili sielanka się skończyła ... Według jednej z wersji, Nina zdecydowała, że ​​wyczerpała się w serii. Chciała nowych ról, a Ian nadal chciał zagrać w serialu. Różnice powstały między kochankami i rozpadły się.

Trójkąt miłosny?

Ian Somerhalder na rozstaniu z Niną Dobrev nie ma zastosowania. Oczywiście, ma ku temu powód, ponieważ latem 2015 roku poślubił dziewczynę z byłej dziewczyny. Sama aktorka też milczy, ale Nikki Reed nie jest już wymieniona jako jej przyjaciółka. Co więcej, po rozstaniu z Ianem Somerhalderem, Nina Dobrev odmówiła wykonania zdjęć w siódmej części serii "The Vampire Diaries" odmówił. Można przypuszczać, że dziewczyna nie mogła pogodzić się z myślą, że w kadrze będzie musiała przedstawić miłość do osoby, która w rzeczywistości nie mogła dać jej tego, o czym marzyła. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że Jen, który jest o dziesięć lat starszy, stał się nią pierwsza prawdziwa miłość .

Czytaj także
  • Ciężarna Eva Longoria w mini sukience błysnęła w konkursie Producers Guild Awards 2018
  • Nikki Reed i Ian Somerhalder na prezentacji kolekcji niezwykłej biżuterii
  • Ciąży Miranda Kerr i inne gwiazdy na afterparty Golden Golden Globe

Pomimo rozstania, małżeństwa Somerhaldera i romansów Dobrev z Chrisem Woodem i Austinem Sawwellem, ciągle się "zjednoczyli" w prasie. Już po rozstaniu się Niny Dobrev i Iana Somerhaldera świat dowiedział się, że aktorka jest w ciąży od byłego chłopaka. Jednak czas odłożył wszystko na swoje miejsce, ponieważ minęło już dziewięć miesięcy i nigdy nie było śladu zaokrąglonego brzucha.

Нина Добрев начинала работать моделью Красавица Нина Добрев Актриса Нина Добрев
Йен Сомерхлдер старше Нины на 10 летЙен Сомерхлдер - любимчик женщинАктер Йен Сомерхлдер
Нина Добрев и Йен Сомерхолдер 4Нина Добрев и Йен Сомерхолдер 5Нина Добрев и Йен Сомерхолдер 6