Justin Bieber i Selena Gomez były jedną z najbardziej romantycznych młodych par wśród celebrytów. Ich miłość rozpoczęła się w 2010 roku. Następnie młodzi aktorzy zaczęli pojawiać się po raz pierwszy podczas prezentacji i nagród. Trzymali się za ręce, ale nie okazali otwarcie swoich uczuć. Wielu się domyślało związku między Bieberiem a Gomezem. Jednak dwa fakty są zdezorientowane. Po pierwsze, Selena Gomez nosiła pierścień czystości, który nosiła w wieku 12 lat jako znak zachowania dziewictwa przed ślubem. Po drugie, ich sekretna powieść była bardziej jak ruch PR. Niemniej jednak był czas, a młodzi ludzie byli również nierozłączni. W 2011 roku Justin i Selena otwarcie zadeklarowali swój związek. Dziewczyna wyzywająco usunęła pierścień, a ich romans zaczął nabierać rozpędu i nasycał się burzliwymi wydarzeniami.

To nie tak, że Justin Bieber i Selena Gomez byli skandaliczną parą, ale nadal nie byli w stanie utrzymać związku i rozpadli się pod koniec 2012 roku.

Dlaczego Justin Bieber rozstał się z Seleną Gomez?

Oczywiście, podobnie jak wiele gwiezdnych relacji, powieść Biebera i Gomeza była wielokrotnie krytykowana i plotkowała. Młodzi ludzie kłócili się i wymyślali. Jednak ich namiętne uczucia zawsze przeważają nad nieporozumieniami. Wydawało się, że ta para urodziła się dla przyjaciela i nie ma silniejszego związku. Ale niespodziewanie dla wszystkich, w listopadzie 2014 roku aktorzy ogłosili przerwę. W tym samym czasie młodzież nie podała przyczyny rozstania.

Jak powiedzieli przyjaciele aktorów, kilka faktów służyło rozbiciu związku. Po pierwsze, wielu przyjaciół Seleny założyło dziewczynę przeciwko Bieberowi. Po drugie, menedżerowie Justina Biebera zapewnili faceta, że ​​musi rozstać się z Seleną Gomez i poświęcić więcej czasu swojej pracy. I, oczywiście, napięty harmonogram aktorów nie odgrywał pozytywnej roli w ich powieści. Ostatnim punktem było zdjęcie Biebera z modelem. Barbara Palvin , chodził w Internecie.

Czytaj także
  • Justin Bieber uratował nieznajomego od narkomana
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!

Selena, na prośbę przyjaciół, znalazła zdradę swojego chłopaka na tych zdjęciach, które mu ogłosiła.

Selena Gomez podczas prezentacji nowej piosenki Justina Biebera Selena Gomez i Justin Bieber w teatrze Selena Gomez i Justin Bieber w meczu koszykówki