Czy byłeś na premierze filmu "Pogromcy duchów" z Chrisem Hemsworthem i Melissą McCarthy? Mamy dla ciebie miłą niespodziankę! Bądź uważny i nie opuszczaj kina, zanim skończy się kredyt. Czy są zaintrygowani?

Faktem jest, że często nie wszystkie są uwzględnione w ostatecznej wersji hitu. Od filmowania do premiery filmu przebiega wiele etapów, w tym instalacja, aktorstwo głosowe. W tej chwili w filmie pojawiają się różnego rodzaju zmiany - często całe sceny wpadają do śmieci. Tak, istnieją sceny, czasami postacie nigdy nie docierają do widza.

Na szczęście z bohaterem Chrisem Hemsworthem tak się nie stało, ale jedna wspaniała scena z jego udziałem została wykluczona z filmu. Autor "Łowców ..." Paul Figs powiedział, że bardzo obraźliwe było odcięcie od fantastycznego filmu dużego fragmentu, który spędził dużo czasu i zasobów materialnych. Oto ognisty taniec Kevina - bohatera pana Hemswortha.

Czytaj także
  • Guru fitness: żona Christiana Hemswortha ujawniła sekret idealnej postaci
  • Elsa Pataki i Chris Hemsworth wykazali się pasją na plaży w Australii
  • Aby kontynuować: mieszkańcy Rosji nadal spotykają bliźnięta gwiazd!
Jak to było?

W jednej scenie zauważysz, jak bohaterowie zamarzają w śmiesznych pozach, a la John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy". W wersji oryginalnej tańczyli zabawny taniec. W rzeczywistości nie niósł obciążenia semantycznego i nie wpłynął na rozwój fabuły, ale zajęło mu to całe dwa dni i kilka dodatkowych dni na próby.

Piosenka The Bee Gees "You Should Be Dancing" została wybrana jako muzyka. Aby użyć go w studiu filmowym, Sony musiało zapłacić właścicielom praw autorskich rundę.

Dlaczego scena tańca jest odcięta od filmu? Publiczność zareagowała niezbyt pozytywnie na opinie testowe. W rezultacie taniec Kevina i policji nadal można zobaczyć, ale po napisach. W tym samym miejscu znajdziesz kameę od Sigourney Weaver i podpowiedź dalszego losu bohaterów na zdjęciu.

.
А мы такие зажигаем Почему Крис Хемсворт не танцует в Охотниках за привидениями По окончанию титров вас ждет любопытный намек Сцена вызвала у зрителей смешанную реакцию и была удалена