Każdego roku w Chinach, w prowincji Yulin, w pierwszym miesiącu lata ma miejsce niesamowita zbrodnia krwi. Nazywa się "Dog Meat Festival" lub "Yulin Dog Meat Festival". Przez kilka dni na tej barbarzyńskiej uczcie kilkadziesiąt tysięcy zwierząt domowych (psów i kotów) zostaje zabitych i zjedzonych.

Oczywiście organizatorzy akcji twierdzą, że proces uśmiercania zwierząt jest humanitarny, ale liczne raporty fotograficzne i filmy ze sceny potwierdzają coś przeciwnego.

Pozarządowa organizacja Animal Hope & Wellness Foundation próbuje z całej siły powstrzymać to oburzenie. Jego członkowie przygotowali petycję protestacyjną i nakręcili wstrząsający film o niesamowitym festiwalu.

Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie
  • Top 25 amatorskich skeczy dla filmów nagrodzonych Oscarem
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi
Czy ludzkość i ludzkość są niepustym dźwiękiem?

Celebryci wzięli udział w przygotowaniu krótkiego, ale wymownego filmu koncentrującego się na zwróceniu uwagi na okropności, które pojawiają się co roku w południowo-zachodnich Chinach podczas przesilenia letniego (od 21 do 30 czerwca).

Wśród gwiazd, którymi się opiekują, Kristen Bell Kate Mara, Maggie Q, Matt Damon, Pamela Anderson, Rooney Mara i Joaquin Phoenix Aktorzy mówią, że są w pełni świadomi: dla Azjatów jedzenie kotów i psów jest normą. Ale apelują do obywateli innych krajów, aby okazali solidarność w walce z barbarzyńskimi zwyczajami.

Założyciel Animal Hope & Wellness Foundation Mark Chin mówi:

"W Chinach istnieje takie przekonanie, że jeśli zwierzę cierpi z powodu bólu przed śmiercią, to jego mięso nabiera specjalnych, leczniczych właściwości. Nawet smak potraw jest lepszy! "

Twórcy filmu zrobili to tak naturalistycznie, jak to tylko możliwe, aby wpłynąć na emocje widzów. Nie powinieneś oglądać tego filmu wideo dla wrażliwych osób i osób poniżej pełnoletności.

Был выпущен жуткий видеоролик
Голливудские звёзды вступились за собак, обречённых на смерть
Кеша обожает собак и поддерживает акцию