Wygląda na to, że inna para gwiazd rozpada się po ponad 10 latach małżeństwa. Niedawno Gwen Stefani i Gavin Rossdale oficjalnie potwierdzili informację o zamiarze rozwodu, a pogłoski o tym zaburzeniu w rodzinie trwały długo.

Gwen Stefani i Gavin Rossdale spędzili razem prawie 13 lat

Gwen Stefani i Gavin Rossdale spotkali się przez sześć lat, zanim zdecydowali się zawiązać węzeł. Ich ślub odbył się 14 września 2002 r., Czyli w 2015 r. Para ta obchodziłaby 13 lat małżeństwa razem, gdyby nie ogłosiły rozłąki z powodu "niemożliwych do przezwyciężenia nieporozumień". Podczas małżeństwa w rodzinie mieli trzech synów. Starszy to Kingston, niedawno skończył 9 lat, jego brat Zuma - 6, a najmłodszy - Apollo, tylko dwa. Nawiasem mówiąc, pierwsze pogłoski o zbliżającym się odejściu pary pojawiły się w 2012 roku, ale Gwen i Gavin nie zwracali na nich uwagi. Potem żyli razem przez trzy lata, a nawet urodziły kolejne dziecko.

Rozwód Gwen Stefani i Gavin Rossdale

Informacja o rozwodzie została już oficjalnie potwierdzona przez parę. Powodem napisania oświadczenia o rozwodzie były "nieprzezwyciężone sprzeczności", ale krążą pogłoski, że prawdziwym bodźcem dla Gwen Stefani do złożenia wniosku o rozwód była niewierność Gavina. Oświadczenie prasowe mówiło, że para postanowiła odejść, ale to nie przeszkodziłoby im wychowywać razem trzech synów. Gwen Stefani będzie dążyć do założenia firmy wspólny areszt . W tym przypadku sprawy majątkowe pary zostaną rozwiązane poprzez podzielenie wszystkiego na pół, ponieważ w czasie małżeństwa Gavin i Gwen nie podpisali umowy małżeńskiej.

Czytaj także
  • Gwen Stefani będzie produkować kosmetyki i założyć własny beat-blog
  • Piosenkarz Gwen Stefani i Blake Shelton uczęszczali na Wielkanoc z dziećmi
  • Blake Shelton stał się najseksowniejszym człowiekiem w 2017 roku

Gwen Stefani powiedziała, że ​​zawsze marzyła o silnej rodzinie i szczęśliwym małżeństwie, a tak długie małżeństwo mówi, że jej marzenie się spełniło, a ponadto wciąż ma wiele wspomnień z czasu, kiedy ona i Gavin byli szczęśliwi.

Гвен Сефани Гэвин Россдэйл Гвен Стефани и Гэвин Россдэйл встречались с 1996 года
свадьба Гэвина Россдэйла и Гвен СтефаниГвен Стефани и Гэвин Россдэйл были одной из самых крепких звездных парГвен Стефани и Гэвин Россдэйл были женаты почти 13 лет
у Гвен и Гэвина трое детейходят слухи, что Гэвин изменял Гвен Стефаниофициальной причиной расставания стали непреодолимые противоречия