Kiedy rozmawiają o Pameli Anderson, jest zdjęcie oszałamiająco pięknej kobiety, której życie pełne jest szczerej sesji zdjęciowej, eleganckich niedyskretnych sukienek i nieudanych powiązań z mężczyznami.

Wygląd jest zwodniczy

Aktorka przez wiele lat trzymała się obrazu namiętnej i śmiertelnej kokietki, podczas gdy informacje o jej macierzyństwie nie są powszechnie znane. Okazuje się, że dama z showbiznesu jest bardzo troskliwą matką i wychowuje dwóch dorosłych synów (najstarszy Brandon ma 19 lat, a najmłodszy Dylan ma 17 lat). Jej komentarze do wywiadów rzadko zawierają historie o dzieciach, ale wciąż Pamela nie omija okazji, by podkreślić swoją dumę i miłość do chłopaków.

Czytaj także
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po byciu w filmie
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie.
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony

W cieniu matczynej chwały

Synowie Andersona trzymani są z dala od wysokiego życia słynnej mumii. Czasami gwiazda pojawia się w społeczeństwie rodzinnym w niektórych wydarzeniach, ale jej decyzja polegała na tym, by trzymać swoje dzieci poza światem reklamy. Kobieta wierzy, że chłopcy powinni wybierać własną drogę, zgodnie z manifestowanymi talentami i pragnieniami tkwiącymi w każdym z nich.

Памела Андерсон с сыновьями, 1999 год Маленькие сыновья занимают первое место после карьеры Памела Андерсон и Томми Ли с сыновьями, 2003 год
Брэндон Ли, Памела Андерсон и Дилан ЛиВнешность актрисы очень обманчива, а жизнь противоречиваСыновья должны идти своим путем, не оглядываясь на меня!