Gorączka przedślubna Megan Markle i Prince Harry nabierają rozpędu. Do długo oczekiwanego wydarzenia pozostało mniej niż dwa miesiące, a świeccy obserwatorzy starają się nie pomijać szczegółów przygotowania do ślubu roku.

Рождественские фигуры королевской семьи в музее мадам Тюссо в Лондоне

Oczywiście personel Madame Tussauds nie mógł pozostać obojętny na dodatek do brytyjskiej rodziny królewskiej. Stało się wiadomo, że w niedalekiej przyszłości w Londynie i Nowym Jorku pojawią się figury przedstawiające amerykańską narzeczoną księcia Harry'ego.

Zostało to zgłoszone przez Anthony'ego Appletona, nieoficjalnego londyńskiego herolda, umieszczającego zawiadomienie u bram Pałacu Buckingham.

Wakacje dla imiennika

Muzeum Madame Tussauds w Londynie nie tylko ogłosiło stworzenie woskowej kopii gwiazdy telewizyjnej, która sprawi, że firma jego ukochanej na początku maja, ale także zrobi miły prezent dla wszystkich właścicieli nazwisk Harry i Megan!

Восковой принц Гарри в Музее мадам Тюссо в Нью-Йорке

Do 19 maja wszyscy odwiedzający muzeum, którzy są imiennikami pary młodej, nie muszą płacić za wstęp do muzeum. Wystarczy złożyć dokument tożsamości.

Фигура принца Гарри в музее мадам Тюссо в Нью-Йорке

Po głównym muzeum Madame Tussauds w Londynie nowojorski oddział ogłosił inicjatywę stworzenia woskowej kopii swojego rodaka. Jakie są kopie ubrań panny młodej księcia Harry'ego, pozostaje tajemnicą.

Czytaj także
  • Książę Harry pierwszy wspomniał o nazwie Megan Markle w oficjalnym przemówieniu.
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci
  • Autor opowieści o zaręczynach księcia Harry'ego i Megan Markle mówił o szczegółach tej sesji zdjęciowej

Postać Megan Markle zostanie zaprezentowana w Nowym Jorku po ślubie - na początku czerwca.