Słynna 47-letnia modelka niemieckiego pochodzenia, Claudia Schiffer, wczoraj zadowoliła swoich fanów pojawieniem się na publicznym wydarzeniu, gdzie były model zaprezentował jej kolekcję obuwia dla marki Aquazzura. Impreza odbyła się w Nowym Jorku i zebrała się w butiku, w którym odbyła się prezentacja, sporo fanów nie tylko ekskluzywnych butów, ale także samego modelu.

Клаудия Шиффер

Claudia Schiffer

Claudia Schiffer zaskoczyła fanów swoją twarzą

Ci, którzy śledzą życie słynnego modelu lat 90., wiedzą, że w tamtym czasie Schiffer był jednym z najbardziej poszukiwanych. Pomimo, że od tego czasu minęło ponad 20 lat, Claudia nadal cieszy swoich fanów rozkwitającym spojrzeniem. Po raz kolejny ex-model udowodnił to, gdy zaczęła pozować do fotografów podczas prezentacji swojej kolekcji obuwia dla domu handlowego Aquazzura. Na imprezie Slate pojawiła się w ultra krótkiej, błyszczącej sukni z rękawami, latarniami, stanikami i spódnicą. Claudia założyła obcisłe rajstopy i parę czarnych zamszowych botków. By the way, zostały opracowane przez Schiffer dla marki Vendome i można je kupić w sklepach za 1.100 dolarów. Jeśli chodzi o fryzury i makijaż, Claudia postanowiła nie odchodzić od tradycji i nałożyć na nią lekki makijaż z naciskiem na oczy, i odrzuciła włosy w miękkie pasemka.

Клаудия Шиффер в ультра-коротком платье

Claudia Schiffer w ultra-krótkiej sukience

Pomimo faktu, że na ogół wizerunek byłego modelu wyglądał bardzo dobrze, krytycy znaleźli coś, na co można narzekać. Oto kilka słów, które można przeczytać w Internecie: "Podoba mi się zestaw ubrań, które Schiffer wybrał do prezentacji, ale co ona ma na twarzy? Wyraża jakiś rodzaj szaleństwa. Niepomyślna winda? "," A co z Claudią z oczami? Na początku myślałem, że to tylko złe zdjęcie, ale dla wszystkich innych wygląda dokładnie tak samo ". W ciągu 47 lat Schiffer ma sprytną postać. Naprawdę jej zazdroszczę. Ale spójrz na jej twarz. Wydaje mi się, że sam ex-model się skręcił? ", Itp.

Поклонникам не понравилось лицо Шиффер Czytaj także
  • Claudia Schiffer chodzi z dziećmi wzdłuż ulicy Nowego Jorku
  • Wspomnienia gwiazdowej modelki Claudii Schiffer
  • Zdjęcie dnia: Nierozpoznana Linda Evangelista na lotnisku w Nowym Jorku

Claudia mówiła o chirurgii plastycznej

Fakt, że wszystkie dojrzałe gwiazdy, nie tylko na wybiegu, ale na scenie i w kinie, starają się przedłużyć młodość, od dawna znany. To prawda, niektórzy robią to za pomocą różnych procedur kosmetycznych, podczas gdy inni za pomocą skalpela chirurga. Schiffer należy do kategorii celebrytów preferujących radykalne metody. W jednym z wywiadów ex-gwiazda wybiegu powiedziała o chirurgii plastycznej:

"Kiedy nadejdzie odpowiedni wiek i zdasz sobie sprawę, że nie jest już tak dobry jak przedtem, naprawdę chcesz rozwiązać ten problem. Oczywiście można stosować drogie kremy i różne zabiegi kosmetyczne, jednak bez względu na to, co mówią, ale mają niewielki wpływ. Jedyną metodą w walce ze zmarszczkami na twarzy jest chirurgia plastyczna. W żaden sposób nie pobudzam kogoś do zrobienia z siebie suspenderu, to jest wybór każdego, ale czasami nie da się obejść bez operacji. Jedyne, co chcę teraz ostrzec, to to, że po operacjach są złe konsekwencje. Pozostaje dokonać wyboru: zaryzykować, czy nie. "
Клаудия выступает за пластические операции