W zeszłym miesiącu media relacjonowały rozstanie 32-letniej Scarlett Johansson i 34-letniego Romaina Doriaka, który był żonaty od dwóch lat. Pewnego dnia źródło bliskie małżonkom mówiło, co doprowadziło do rozpadu związku między aktorką a dziennikarzem.

Para czy nie?

W dwudziestym styczniu w prasie (wraz z wypełnieniem publikacji Ludzie) pojawiła się informacja o rozwodzie Scarlett Johansson i Romain Doriak. Według wtajemniczonych, para rozpadła się latem i utrzymuje przyjazne stosunki ze względu na córkę Rose Dorothy. Aktorka przestała nosić obrączkę ślubną, ale nadal prowadzi wspólną działalność z byłym kochankiem.

Warto zauważyć, że zaraz po pojawieniu się informacji o spisku Johansson i Doriak, para, która nie była widywana od dłuższego czasu, pospieszyła z sobą w parze, by przyjść na wystawę An Uncanny Likeness w Nowym Jorku. Uczestnicy potwierdzają, że nie byli wrażliwi i nie zachowywali się jak kochankowie.

Скарлетт Йоханссон и французский журналист Ромен Дориак на выставке в Нью-Йорке

Scarlett Johansson i francuski dziennikarz Romain Doriak na wystawie w Nowym Jorku

Скарлетт Йоханссон без обручального кольца

Scarlett Johansson bez obrączki

Dlaczego małżeństwo rozpadło się?

Niedawno zagraniczni dziennikarze rozmawiali ze źródłem blisko gwiazdy Hollywood, wyjaśniając przyczynę jej rozłąki z mężem. Bliski przyjaciel aktorki powiedział:

"Scarlett ma taki zwyczaj: jeśli lubi chłopaka, to pędzi rzeczy, by się wydarzyły. Od samego początku nie wierzyłem, że jej związek z Romainem od dawna. Nie są równe. Zawsze mieli coś nie tak, ponieważ w ogóle się nie rozumieli. "
Czytaj także
  • Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów i połączyła się z Colinem Joistem
  • Scarlett Johansson jest uznawana za właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Analizując rozwój relacji między Johanssonem i Doriakiem, trzeba przyznać, że w słowach osoby z wewnątrz jest trochę prawdy. Sześć miesięcy po rozpoczęciu romansu, ogłosili swoje zaręczyny, wkrótce stało się jasne, że aktorka jest w ciąży, a kiedy urodziła się ich córka, nowożeńcy rodzice pobrali się, ale ich przyjazne stosunki bez wzajemnego zrozumienia nie były kluczem do długiego życia małżeńskiego.

Скарлетт и Ромен воспитывают дочь Роуз Дороти

Scarlett and Romain Raising Daughter Rose Dorothy