47-letnia była modelka Claudia Schiffer rzadko spotyka się z rodziną. Mimo to wczoraj paparazzi udało się nagrać gwiazdę na podium w latach 90. kamerą, gdy wyszła na spacer z trójką dzieci na ulicy Nowego Jorku.

Клаудия Шиффер с детьми

Claudia Schiffer z dziećmi

Claudia próbowała ukryć twarz

Wczoraj 47-letni Schiffer pojawił się na ulicy metropolii w dość wygodnych ubraniach. Granatowe, obcisłe dżinsy, krótki beżowy sweter, brązowe zamszowe buty, szalik z lampartami i okulary przeciwsłoneczne można było zobaczyć na wybiegu. Co do jej dzieci, 15-letni Caspar nosił niebieskie spodnie dresowe, szarą koszulkę, krótką skórzaną kurtkę i wygodne trampki. Ale jego córka Schiffer pokazała podobne obrazy, ubrana w dżinsy i lekkie swetry.

Дочери Шиффер

Córki schiffer

Wielu fanów, widząc te zdjęcia, zauważyło, że Claudia stara się odwrócić irytujących reporterów i ukryć twarz tak bardzo, jak to możliwe. Być może to zachowanie gwiazdy wynika z faktu, że w życiu jest bardzo nieśmiałą osobą. Jakoś w swoim wywiadzie Schiffer powiedział na ten temat:

"Pomimo faktu, że osiągnąłem wielki sukces w branży modelowania, zawsze byłem bardzo nieśmiały. W dzieciństwie ta jakość w ogóle zmieniła się w jakąś fobię i starałem się nie wyróżniać z tłumu. W szkole nie byłem popularną dziewczyną, dla której biegają chłopcy. Mieliśmy więcej interesujących piękności, za których uwagę ustawiła się kolejka.

Kiedy zacząłem pracować jako modelka, była to prawdziwa tortura dla mnie, aby stanąć na podium. Tylko komunikacja ze starszymi modelkami, które miały pewne doświadczenie, pozwoliła mi przekroczyć moją nieśmiałość i stać się tą, którą teraz jestem. Jeśli mówimy o ubraniach, które mocno obnażyły ​​ciało, to przez długi czas nie zgadzałem się ich pokazywać. Jednak z biegiem czasu zacząłem traktować to inaczej, a potem moja kariera szybko wzrosła. "

Шиффер уклонялась от внимания папарацци Czytaj także
  • Claudia Schiffer zaprezentowała kolekcję butów dla marki Aquazzura
  • Wspomnienia gwiazdowej modelki Claudii Schiffer
  • Zdjęcie dnia: Nierozpoznana Linda Evangelista na lotnisku w Nowym Jorku

Schiffer i Vaughn są małżeństwem od ponad 15 lat

Niewiele wiadomo o życiu osobistym słynnego modelu. W latach 1994-1999 spotkała się z renomowanym iluzjonistą Davidem Copperfieldem. W 2002 roku dziennikarze napisali w prasie, że Schiffer poślubił reżysera i producenta Matthew Vaughna.

Клаудия Шиффер и Мэттью Вон

Claudia Schiffer i Matthew Vaughn