Na początku kwietnia wiadomość została opublikowana w prasie, że były wokalista słynnego zespołu śpiewającego Spice Girls, Melanie Brown, złożyła pozew przeciwko byłej niani ich dzieci, Lorraine Gilles. Piosenkarka zażądała, aby dano jej dostęp do sejfu niani, w którym wciąż obciążała fotografie i fakty Browna. Jednak dziewczyna nie milczała, a drugiego dnia złożyła powództwo wzajemne przeciwko Melanie do organu sądowego.

Фото из Instagram Лоррейн Жиль

Zdjęcie z Instagramu Lorraine Gilles

Seks grupowy i prośby o picie alkoholu

Po złożeniu pozwu Lorraine postanowiła spotkać się z reporterami, aby skomentować tę sytuację. Dziewczyna i jej prawnik powiedzieli, że oskarżenia Browna są jedynie domysłami. Gilles całkowicie odrzuca wszystkie zarzuty i nalega na zupełnie inną wersję wydarzeń. Oto słowa ex-niania powiedział dziennikarzom:

"Według oświadczenia złożonego przez Browna, jestem zepsutą kobietą, intruzem, który złamał jej szczek ze Stephenem Belafonte, jak również szantażystą. W rzeczywistości wszystko jest zupełnie inne. Byli małżonkowie nalegali, że uprawiam z nimi seks. Poza tym Brown spodobał jej się tak bardzo, że filmowała to, co działo się w aparacie ".

Стивен Белафонте и Мелани Браун

Stephen Belafonte i Melanie Brown

Potem Lorraine powiedziała kilka słów o tym, że była zmuszona do picia alkoholu:

"Gdy tylko zostałem opiekunem Brown i Belafonte, natychmiast zaczęli mi oferować alkohol. W tym czasie miałem zaledwie 18 lat, ale Melanie i Szczepan twierdzili, że w ich rodzinie jest zwyczajowo pić i chcieliby, żebym też pił alkohol.
Браун и Белафонте заставляли Жиль пить спиртное Czytaj także
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi
  • Eddie Murphy nie chce komunikować się z córką z Melanie Brown
  • Melanie Brown i jej 19-letnia córka Phoenix byli w centrum uwagi w programie America's Got Talent

Dziecko nie pochodziło z Belafte

Po tym, jak Melanie i Stephen zaczęli proces rozwodowy, prawie codziennie pojawiają się nowe szczegóły dramatu w prasie. Jedna z nich dotyczyła ciąży Lorraine, która zakończyła się aborcją. Oto kilka słów powiedział ex-niania na ten temat:

"W 2014 r. Byłam w ciąży, ale ojcem tego dziecka nie jest Belafte, jak twierdzi Brown, ale moja znajoma, z którą miałem przelotny romans. Melanie pomogła mi w aborcji, ale nie dlatego, że chciałem to ukryć przed prasą, ale dlatego, że załatwiłem ją jako nianię, a ona nie chciała szukać nowej. Przyjąłem pomoc od piosenkarki, ponieważ nie byłem gotowy na macierzyństwo ".
Лоррейн Жиль - экс-няня детей Браун и Белафонте

Lorraine Gilles - Była Niania z Dzieci Browna i Belafonte

Sądząc po tym, co mówi Lorraine, rozwód Belafonte i Browna oskarżony o byłego opiekuna staje się coraz bardziej interesujący każdego dnia. Z informacji poufnych wynika, że ​​prawnik Gilles przesłał już do sądu zdjęcia i materiały wideo, które nie były wcześniej dołączone do rozprawy.

Адвокат Жиль передал в суд новые материалыРазвод Мелани Браун и Стивена Белафонте не перестает удивлять поклонников

Rozwód Melanie Brown i Steven Belafonte nadal zaskakuje fanów