Silna przyjaźń między Blake Shelton i Gwen Stefani rozpoczęła się osiem lat temu. W ubiegłym roku obaj zostali zaproszeni jako trenerzy do programu telewizyjnego The Voice. Dzienne godziny strzelania zbliżały ich do siebie.

Relacje między Gwen Stefani i Blake Shelton

Po raz pierwszy informacje zebrane przez muzyków ukazały się we wrześniu 2015 roku. W tym czasie kochankowie próbowali ukryć ten fakt. Dwa miesiące później, zdając sobie sprawę z tego, że zachowanie tajemnicy nie ma już sensu, para złożyła oficjalne oświadczenie.

W przeddzień tych relacji w życiu osobistym Blake'a Sheltona i Gwen nastąpiły znaczące zmiany. Oboje są przetrwało rozwód . Piosenkarz country był żonaty z Mirandą Lambert przez ostatnie pięć lat. Oficjalne powody rozwodu nigdy nie zostały wymienione, ale zgodnie z pogłoskami, pierwszym powodem była zdrada żony, a drugą była niechęć do posiadania dzieci. Przy okazji, dla Blake'a było to drugie małżeństwo. Mniej więcej w tym samym czasie proces rozwodowy Gwen Stefani i Gavin Rossdale nabierał rozpędu. Ostatnią kroplą, która doprowadziła do zerwania stosunków, było cudzołóstwo męża z mężczyzną. Ich rodzina istniała przez trzynaście lat. Istnieją trzy wspólne dzieci.

Obaj artyści doświadczyli wydarzeń w życiu osobistym, często o tym dyskutowali i wspierali się nawzajem najlepiej jak mogli. Codzienne zdjęcia z programu Voice show przyczyniły się do wzmocnienia relacji Blake i Gwen. Shelton dawała jej prezenty i traktowała ją coraz bardziej z czułością. Pod koniec roku para postanowiła spotkać się z rodzicami. Wizyta w domu ojca Stephanie odniosła ogromny sukces. Po rozmowie ze swoją nową córką ojciec był zadowolony z wyboru.

Następnym etapem była znajomość Sheltona z synami Gwen. A potem wszystko potoczyło się gładko. Muzyk chciał mieć tyle dzieci, że przyniosły mu wielką przyjemność. Później poinformował swoją ukochaną, że chętnie pomoże jej z chłopcami.

Czytaj także
  • Gwen Stefani stworzy makijaż i dostanie własny beaty-blog
  • Piosenkarka Gwen Stefani i Blake Shelton z dziećmi odwiedziły Wielkanoc
  • Blake Shelton stał się najseksowniejszym mężczyzną w 2017 roku

Od początku 2016 r. Liczba plotek związanych z powieściami Gwen Stefani i Blake Shelton wzrosła tylko. Nieskończone nagłówki na temat zbliżającego się wesela regularnie zastępują się nawzajem. Ale propozycje 39-letniego muzyka nie dotarły. Warto było, aby piosenkarka pojawiła się publicznie z pierścieniem na palcu serdecznym, ponieważ dziennikarze zinterpretowali to jako aluzję Gwen do Blake'a, że ​​jest gotowa wyjść za mąż. Ten sam wykonawca odpiera wszelkie przypuszczenia związane z weselem.

Гвен Стефани и Блейк Шелтон больше не скрывают свои отношения
Блейк Шелтон накануне развелся со своей женой Мирандой Ламберт
Гвен Стефани развелаась со своим супругом Гэвином Россдейлом
Блейк и Гвен Стефани исполнили совместную песню
Гвен и Блейк сводили детей в кино
Гвен Стефани и Блейк шелтон на футбольном матче
Гвен Стефани и Блейк Шелтон счастливы вместе
Между Гвен и Блейком дружба переросла в любовь во время съемок The Voice
Слухи о возможной свадьбе Гвен Стефани и Блейка Шелтона пока не подтвердились