Marcellin Bertrand jest znana światu jako amerykańska aktorka, producentka, a także jako matka Angeliny Jolie. Patrząc na jej zdjęcie w młodości, rozumiesz, do kogo piękna Angie odniosła sukces: pulchne usta, wyraźne kości policzkowe i długie włosy.

Matka Angeliny Jolie w młodości

Marcia Lynn Bertrand pojawiła się w dużym filmie w telewizyjnym serialu Iron Side, w którym zagrała jedną z głównych ról. Po zakończeniu zdjęć do swojego 8. sezonu, w 1982 roku, świat zobaczył aktorkę w filmie "Search for Exit" - komedii opowiadającej o przygodach dwóch graczy w karty. Rok później zagrała w filmie "The Man Who Loved Women" - romantycznym filmie, z którego wielu widzów było zachwyconych.

Ojciec i matka Angeliny Jolie - szczęście przez chwilę

Marchellin urodził się w 1950 roku w Riverdale w stanie Illinois. Para Bertranda miała jeszcze dwoje dzieci: Raleigh i Debbie. Lata 70. - początek kariery aktorskiej dziewczyny: udało jej się wystąpić w filmach i ją wyprodukować.

W 1971 roku Marcheshin związał węzeł z aktorem Johnem Voightem. Aktorski związek dał światu nie mniej utalentowanym niż rodzice, dzieci - James Haven i Angelina Jolie.

Pomimo faktu, że świat przewidział długie i szczęśliwe życie rodzinne dla pary, po 7 latach rozpadło się. Każdy z małżonków podążał własną drogą: Marchelyn poślubił reżysera Billa Daya. Dziesięć lat wspólnego pożycia przyniosło jej więcej nieszczęść niż szczęśliwych chwil: matka Angie doznała kilku poronień.

Angelina Jolie z matką Marcheshin

Żona Brada Pitta rzadko pojawiała się z matką publicznie. Głównym powodem jest to, że sama Marcelin przez około 7 lat do roku 2007 prowadziła samotny tryb życia. Kobieta dostała straszną diagnozę: rak jajnika. Ani wywiad, ani zdjęcie z nią nie mogą zostać znalezione.

Czytaj także
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Kilka lat po jego śmierci Bertrand dowiedział się, że przed śmiercią matka Angeliny Jolie wybrała imię Pax dla trzyletniego dziecka z Wietnamu, którego Angie próbowała adoptować.

Matka Angeliny Jolie 1 matka Angeliny jolie2 Matka Angeliny Jolie3
matka Angeliny jolie4matka Angeliny jolie5matka Angeliny jolie6
Matka Angeliny Jolie7Matka Angeliny Jolie8matka Angeliny jolie9