Córka legendarnego aktora z Hollywood Will Smith i Jada Pinkett-Smith, 15-letnia Willow, w swoim wywiadzie dla The Telegraph opowiedziała o współpracy z modnym House Chanel i jej związkiem z Karlem Lagerfeldem.

Kilka słów o stosunku do mody

Niedawno marka Chanel ogłosiła, że ​​Willow jest teraz ambasadorem firmy. Dziewczyna jest zobowiązana uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach słynnego domu mody i nosić ubrania od Chanel. Debiut na wybiegu jako model 15-letniego Smitha miał miejsce podczas Paris Fashion Week, gdzie rozmawiała z reporterami. Oto, co Willow powiedziała o swoim stosunku do ubrań:

"Jestem 15-letnią dziewczynką i daleko od każdego dnia Karl Lagerfeld postanawia zrobić ciemnoskórą modelkę z dredami posłańcem znanej marki. To wspaniałe, że ten dom mody robi tak odważne eksperymenty. Nawiasem mówiąc, takie podejście do mody jest dla mnie bardzo atrakcyjne. Ja osobiście uwielbiam różne ryzykowne podejścia przy wyborze ubrań. Wydaje mi się, że w młodości bardzo ważne jest uczenie się wyrażania siebie. Robię to bardzo dobrze, wybierając ubrania, chociaż czasami moi rodzice mnie nie rozumieją. Ważne jest, aby pamiętać, że ubrania są podane, aby czuć się komfortowo, a dopiero potem zaakceptować swój wizerunek przez innych. "

Ponadto 15-letnia dziewczynka powiedziała, że ​​podziwia twórcę marki Gabrielle Chanel:

"Po tym, jak Karl Lagerfeld zainteresował się mną, przeczytałem wiele o historii tej marki i stwierdziłem, że Chanel bardzo cierpiał. Jednak to tworzenie nowych modeli odzieży pomogło jej przezwyciężyć wszystkie trudności. Moda pomogła jej poradzić sobie z bólem. Wiesz, że czasami ból może zdziałać cuda i przekształcać się w coś pięknego. Tak właśnie stało się z Gabrielem.
Czytaj także
  • Willow Smith podbił dom mody Chanel
  • Children of Smith Smith w sesji zdjęciowej Wywiad: jak dwa groszki w kapsule!
  • Córka Will Smith w debiutanckim reklamie Chanel

Willow poleca nastolatkom pokochać siebie

Wszyscy wiedzą, że nastolatki, zwłaszcza dziewczęta, są bardzo krytyczne wobec swojego wyglądu. Dość często można usłyszeć od nich, że nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki wyglądają. Smith postanowił pomóc nastolatkom i powiedział te słowa w wywiadzie:

"Mam wielu znajomych i przyjaciół, którzy wyglądają jak ja. Wydaje im się, że są brzydcy, a media nigdy o nich nie piszą. Jednak nie można żyć z takimi myślami. Musisz kochać siebie, swój wygląd, a potem, bardzo szybko, świat zacznie się zmieniać wokół ciebie. Żyłem również z samym sobą, nie lubiłem wielu rzeczy, ale wtedy zacząłem zdawać sobie sprawę, że mam we mnie wiele pięknych rzeczy. A teraz przedstawiam najbardziej legendarną markę naszych czasów - Chanel. "
Уилл Смит, его дочь Уиллоу и Карл Лагерфельд Уиллоу Смит Уиллоу Смит и Карл Лагерфельд
Уиллоу Смит с отцомУиллоу дебютировала на Неделе высокой моды в ПарижеКарл Лагерфельд сам утвердил Уиллоу в качестве посла