Will Smith i Margot Robbie są kolegami z filmu Focus, ale ta para była często przypisywana nie tylko pracownikom, ale także bliskim związkom. Nic dziwnego, że wolne piękno nie pozostaje bez uwagi mężczyzn, zaskakujące jest to, że nazwisko członka rodziny Will Smith dostał się do żółtej prasy.

Czy Will Smith i Margo Robbie spotkają się, czy są po prostu przyjaciółmi?

Margot Robbie jest popularna nie tylko wśród płci przeciwnej, ale także z plotek. Podczas kręcenia filmu "Wilk z Wall Street", podobno udało jej się zamienić powieść z Willem Smithem i Leonardo DiCaprio. Gdyby niewielu ludzi wierzyło w związek między Leo i Margot, wtedy Will musiałby publicznie zaprzeczyć.

Chociaż pogłoski o powieści Margot Robbie i Willa Smitha zostały zainicjowane przez samych aktorów. W ostatni wieczór filmowy para zorganizowała prowokacyjną sesję zdjęciową, w której aktor praktycznie zdjął sweter, a aktorka podniosła koszulkę, aby pokazać jej bieliznę. Wyglądało na to, że Margot Robbie i Will flirtować jedni z drugich mieli inną opinię, że aktor był po prostu pijany, a Margot grała z nim.

Czy może istnieć związek między Willem Smithem a Margot Robbie?

Publiczność czekała, jak aktor zareagował na takie rozmowy. To była jego opinia, która zainteresowała społeczeństwo, ponieważ Will Smith jest żonaty od prawie 20 lat. Jest żonaty z Jada Pinkett-Smith, a para ma dwoje dorosłych dzieci.

Należy zauważyć, że aktor rzadko odpowiada na "wiadomości" o sobie, ale tym razem, z własnego uznania, cierpliwość jej męża i ojca jest wyczerpana. Faktem jest, że otoczenie Willa zaczęło składać kondolencje na jego rozwód. Do tego publicznie oświadczył, że nie zamierza rozwieść "swojej królowej". Żona słynnego aktora "kompromitującego materiału" zareagowała bardzo spokojnie, mówiąc, że całkowicie zaufała swojemu mężowi. Ponadto zauważyła, że ​​uważa to za normalne, gdy małżonek zwraca uwagę na inne kobiety.

Czytaj także
  • Uściski Camila Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

W jej opinii po prostu docenia kobiece piękno, ta cecha charakteru pozwala mu podziwiać własną żonę, która zresztą wygląda świetnie.

Уилл Смит и Марго Робби познакомились на съемках Уилл Смит и Марго Робби коллеги Уилл Смит и Марго Робби на сьемочной площадке
Уилл Смит и Марго Робби герои фильма Фокуспоклонники приписывают Уиллу Смиту и Марго Робби романУилл Смит и Марго Робби создают впечатление влюбленных
Марго Робби и Уилл Смит общаются и вне съемочной площадки но они не любовникиУилл Робби официально заявил что не собирается разводиться с женой ради Марго РоУилл Смит с женой и детьми