Do tej pory Selena Gomez, po rozstaniu z The Weeknd, spędza czas w towarzystwie byłego chłopaka, a prawdopodobnie obecny Justin Bieber, Abel Tesfaye (prawdziwe nazwisko kanadyjskiego muzyka) ma sobie nową dziewczynę.

Selena jest zapomniana

Opinia publiczna dowiedziała się o końcu powieści Seleny Gomez i The Weeknd, które trwały kilka miesięcy pod koniec zeszłego miesiąca. Patrząc na idylliczne zdjęcia przyjaznej komunikacji między Gomezem i Bieberem, wielu było przepraszam za Tesfaye, wierząc, że był trzecią osobą, która zapomniała o reputacji słodko-dźwięcznego piosenkarza.

Селена Гомес и The Weeknd

Selena Gomez i The Weeknd

Селена Гомес была замечена с Джастином Бибером

Selena Gomez została zauważona u Justina Biebera

Бибер и Гомес

Jak wiecie, z poprzedniego związku The Weeknd, ledwo uciekającego z Bellą Hadid, znalazł następną dziewczynę, która była Seleną. Tym razem raper również nie został przygnębiony i zaczął nową dziewczynę, może nawet dwie!

Абель встечался с Беллой Хадид

Abel spotkał się z Bellą Hadid

Ładna osoba

Zachodnie media opublikowały zdjęcia Tesfaye zrobione w tym tygodniu. Na zdjęciu paparazzi, 27-letnia piosenkarka, wraz z dwoma męskimi przyjaciółmi, prowadziła długonogie młode dziewczyny do wspaniałego białego samochodu.

The Weeknd садится в авто

Weekend w poniedziałkowy wieczór

Абель Тесфайе и его новая девушка в Западном Голливуде

Abel Tesfaye i jego nowa dziewczyna w West Hollywood

Симпатичная спутница Абеля

Piękny towarzysz Abla

Piękna kobieta w oliwkowym bombowcu i jasnych spodniach, podkreślając jej uwodzicielskie kształty, z falującymi długimi falującymi włosami, usiadła na tylnym siedzeniu samochodu.

У The Weeknd появилась новая девушкаУ The Weeknd новая возлюбленная Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd
  • Justin Bieber uratował nieznajomego od narkomana
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli

Nawiasem mówiąc, na początku listopada w sieci pojawił się film, w którym The Weeknd dobrze się bawi w towarzystwie przyjaciół i ślicznotki z ciemnowłosą dziewczyną w nocnym klubie w Toronto. Twarz towarzysza muzyka jest tylko w połowie widoczna, a dziennikarze nie mogli jej zidentyfikować.