Niedawno w sieci pojawił się film, który nie jest obecnie dostępny do oglądania, podczas którego 18-letnia Demi Moore uczy się całować kolegę w telewizyjnym show "The Main Hospital" 15-letniego Philipa Tanciniego.

Młody i wczesny

Film, który wywołał gorącą dyskusję w sieciach społecznościowych, został nakręcony w 1982 roku na przyjęciu urodzinowym aktora Philipa Tanciniego. Na tej samej scenie aktorka, Demi Moore, w szczególności gratuluje urodzinowemu chłopakowi z piętnastolecia - namiętnym pocałunkom, które nie wyglądają przyjaźnie.

Dziennikarze, oczywiście nie za darmo, byli w stanie znaleźć świadka, który był obecny na tej uroczystości. Według niego, Demi i Philip gryźli cały wieczór i zostali złapani przez matkę Tanciniego w damskiej toalecie, gdzie Moore zrobił człowieka z niedoświadczonego nastolatka. Kobieta zbeształ początkową gejszę i wyciągnęła syna z toalety, która tak bardzo chciała otrzymać lekcję z miłości.

Przy okazji, Demi, mimo młodego wieku, była doświadczona w sprawach miłosnych, miała reputację złej dziewczyny i wyszła za mąż za muzyka Freddiego Moore'a.

Деми Мур в 1982 на вечеринке по поводу дня рождения своего коллеги

Demi Moore w 1982 roku na imprezie o urodzinach swojego kolegi Philipa Tanciniego

Деми Мур в 1982 на вечеринке по поводу дня рождения своего коллегиДеми Мур в 1982 на вечеринке по поводу дня рождения своего коллеги Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława trafiają nawet do biednych

Napór dla młodych ludzi

Dyskusja na temat zachowania 54-letnich użytkowników Internetu Demi podsumowała, że ​​od dzieciństwa przyciągały ją faceci młodsi od niej. W końcu na liście jej dżentelmenów pojawia się 41-letni Toby McGuire i 39-letnia Ashton Kutcher, ta ostatnia nawet była jej mężem, okresowo Moore dostaje się do obiektywu paparazzi z innym młodym faworytem.