Zdarzyło się to, co zachodnie media donosiły niezliczoną ilość razy ... 42-letnia Eva Longoria, którą wielu uważało za wolne dziecko, wkrótce po raz pierwszy zostanie matką.

Będą mieć syna!

We wtorek przedstawicielka Evy Longoria oficjalnie potwierdziła ciążę aktorki. Gwiazda "Zdesperowanych Gospodyń domowych" i jej mąż, biznesmen Jose Antonio Baston, który jest jednym z najbogatszych ludzi w Meksyku, spodziewa się narodzin wspólnego dziecka. Dla aktorek to dziecko będzie pierwszym dzieckiem, które przed 49-letnim miliarderem ma już troje dzieci z pierwszego małżeństwa (22-letnia córka Natalia, 14-letnie bliźniaczki - Mariana i Jose).

Супруги Ева Лонгория и Хосе Бастон

Eva Longoria i Jose Antonio Baston

Para nie dręczyła publiczności, mówiąc o czasie ciąży Eve i płci dziecka. Teraz Longoria jest w czwartym miesiącu ciąży i da jej ukochanemu mężczyźnie syna. Po prostych obliczeniach można założyć, że spadkobierca pary gwiazd narodzi się pod koniec maja.

Ева Лонгория и Хосе Бастон в августе

Eva Longoria i Jose Antonio Baston w sierpniu

Kompletna niespodzianka

Po ślubie Evy i Jose Antonio, które miały miejsce w maju zeszłego roku, aktorka od czasu do czasu podejrzewa ciążę. Warto przynajmniej trochę odzyskać, pisząc kilka dodatkowych kilogramów, tak jak w prasie była kolejna wiadomość o interesującej pozycji urody, co zostało potwierdzone przez wymowne zdjęcia Longorii ze zmienioną postacią. Zdenerwowana Ewa, skłonna do otyłości, natychmiast odrzuciła informacje i poszła na dietę, ale nie tym razem.

Ева Лонгория на пляже в Греции

Eva Longoria na plaży w Grecji

Ева Лонгория  на яхте у берегов Гавайских островов

Eva Longoria na jachcie u wybrzeży Wysp Hawajskich

Еву Лонгорию заподозрили в беременности

Warto zauważyć, że dwa tygodnie temu Eva była gościem wydarzenia Women Of Worth w Los Angeles. Aktorka pozowała na fotokomórce w luźnej, błyszczącej sukni na zapachu.

Ева Лонгория 6 декабря

Eva Longoria 6 grudnia

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Ciężarna Eva Longoria pokazuje duży brzuch na zdjęciu w bikini
  • Ciężarna Eva Longoria tymczasowo pozostawiała pracę z mężem Jose Bastonem

Nawiasem mówiąc, Longoria wyznała, że ​​nabycie potomności nie jest jej upragnionym marzeniem, a ona nie urodzi dziecka za wszelką cenę. Masz szczęście lub zmieniłeś zdanie?

Ева Лонгория в июле

Eva Longoria w lipcu

Ева Лонгория 28 ноября

Eva Longoria 28 listopada

Ева Лонгория 1 декабря

Eva Longoria 1 grudnia