Napastnik "Barcelona" 30-letni Lionel Messi wkrótce stanie się ojcem wielu dzieci! Jego prawna żona, 29-letnia Antonella Rocuzzo, da mu trzecie dziecko. O tej drugiej połowie jednego z najlepszych piłkarzy naszych czasów odnotowano na Instagramie.

Uzupełnienie w rodzinie

W sierpniu pojawiły się w mediach wiadomości, że nowożeńcy Lionel Messi i Antonella Rocuzzo, których wspaniały ślub odbył się w lipcu, staną się rodzicami po raz trzeci. O tym radosnym i inspirującym wydarzeniu na temat przeniesienia El diario de Mariana poinformowała hiszpańska dziennikarka Noelia Antonelli.

Argentyński piłkarz sam i jego miniaturowa żona, którzy wychowują już dwóch synów - Tiago, który w przyszłym miesiącu ma 5 lat, i 2-letni Mateo, postanowili nie komentować plotek. Mimo to lojalni fani sportowca już zaczęli postawić na płeć pary dziecka, sugerując, że będzie miał córkę.

Лионель Месси с сыновьями

Lionel Messi i jego synowie

Bez dalszych ceregieli

W ubiegłą niedzielę na koncie Rokuzzi pojawił się wzruszający obraz przedstawiający wszystkich członków jej rodziny. Antonella, Lionel, Tiago i Mateo spędzają razem weekendy, odpoczywając na trawniku domu. Na zdjęciu umiłowani mężczyźni o długowłosych włosach delikatnie gładzą jej brzuch dłońmi. W komentarzach do ramki, która zebrała ponad milion lajków, napisała:

"Teraz jest nas pięciu."
Беременная Антонелла Рокуццо с сыновьями и мужем

Ciężarne Antonella Rocuzzo z synami i mężem

Czytaj także
  • 10 zawodników Forbes z największym rocznym dochodem
  • Lionel Messi przedstawił swojego trzeciego syna fanom
  • Lionel Messi został ojcem po raz trzeci i już pokazał nowonarodzonego syna

Przypomnijmy, że powieści Messi i Rokuzzi, którzy znali się od wczesnego dzieciństwa, trwają ponad 9 lat. Wybrana jest słynną piłkarzką, która pracuje jako dietetyk, pozostając w cieniu męża, pod wieloma względami przyczyniła się do jego osiągnięć w branży zawodowej.

Свадьба Лионеля Месси и Антонеллы Рокуццо

Ślub Lionela Messiego i Antonelli Rocuzzo