Charlie Sheen ponownie podjął się starego i zażywał narkotyki! Aktor, który przyznał się do zarażenia wirusem HIV, został aresztowany podczas próby przekroczenia meksykańskiej granicy ze Stanami Zjednoczonymi prywatnym odrzutowcem, donosiły zagraniczne media.

Koniec nowego życia

51-letni Charlie Sheen stał się bohaterem raportu zbrodni meksykańskich funkcjonariuszy organów ścigania. Pewnego dnia, kiedy aktor wracał do Los Angeles po wakacjach w Cabo San Lucas, prywatny samolot, nad którym leciał aktor, został poproszony o wylądowanie na inspekcję w San Diego.

Podczas standardowej inspekcji pies serwisowy zaczął szczekać w pobliżu jednej z torebek, która została natychmiast otwarta, ale okazała się czysta. Podczas zamieszania Shin udał się do latryny, a kiedy wrócił, strażnicy sprawdzili zawartość jego kieszeni, nie odkrywając zakazanych substancji. W tym samym czasie wygląd aktora pozostawiał wiele do życzenia. Błogi uśmiech nigdy nie opuszczał jego twarzy, przesiąknięty potem, patrzył na to, co działo się ze szklanymi oczami.

Чарли Шин в аэропорту Браун Филд в Сан-Диего

Charlie Sheen w Brown Field Airport w San Diego

Ponieważ nie znaleziono żadnych narkotyków i nie popadł w kłopoty, straż graniczna nie miała powodu, aby aresztować Tyra i przeprowadzić dodatkowe testy.

Чарли Шин

Charlie Sheen

Czytaj także
  • 17 opowiadań o tym, jak nieprzemyślane posty w Internecie mogą zepsuć życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, oskarżając go o uwodzenie 13-letniego aktora

Zły detoks

Pierwszy dzwonek o problemach Charliego z alkoholem i narkotykami zabrzmiał na początku kwietnia. Jak powiedział pewien dziennikarz prasowy, rodzice Shina, zaniepokojeni jego dziwnym zachowaniem, przekonali go, aby poddał się leczeniu uzależnienia od alkoholu w domu w Malibu. Przez trzy tygodnie lekarze próbowali oczyścić ciało aktora, a psychiatra rozmawiał z nim o tym, jak skraca mu życie. Szkoda, ale to nie pomogło ...

Мартин и Джанет Шин

Martin i Janet Shin