Tata trójki dzieci Courtney Kardashian i córka Lionel Richie potwierdzili swój romans. Gorący uścisk i pocałunek 34-letniego Scotta Disika i 19-letniej Sofii Ritchie nie pozostawiają wątpliwości, że są zakochaną parą.

Tylko przyjaciele?

Fani Sofii Richie przez długi czas nie chcieli uwierzyć, że młody model jest zakochany w byłym cywilnym mężu Corti Kardashian, osławionym Lovelace i alkoholikiem Scott Disik, który jest starszy od niej o 15 lat.

Cкотт Дисик и София Ричи

Cottot Disic i Sofia Ritchie

Zdjęcia pary, potwierdzające, że Sofia i Scott widzą i odpoczywają razem, po raz pierwszy pojawiły się tego lata. Wtedy była dziewczyna Justin Bieber nie była zbyt leniwa, by obalić pogłoski, mówiąc, że nic między nimi nie było.

Dlatego nawet po publikacji sobotnich zdjęć Richiego i Dysika z otwarcia klubu nocnego LIV w Miami, na których odciskane są ich uściski, uparci fani zapewnili, że był to przyjazny gest.

Дисик и Ричи в субботу

Pełen pasji

W niedzielę w sieci pojawił się materiał z wideo, który udostępnili przyjaciele pary. Na nich były starszy kochanek z sióstr Kardashian i dziedziczka słynnego aktora odnotowują coś ważnego i osobistego. Zanim słodka para będzie apetycznym deserem. Napis na tabliczce, wykonany z czekolady, brzmi:

"Gratulacje dla Scotta i Sophii!".
Десерт для Скотта Дисика и Софии РичиЭкс-супруг Кортни Кардашьян

Dalej - więcej! Pod aplauzem gołębi obecnych w restauracji, połączyły się w namiętny pocałunek.

Скотт Дисик и София Ричи целуютсяПоцелуй Скотта Дисика и Софии Ричи Czytaj także
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci
  • Courtney Kardashian opublikowała bezczelne wspólne zdjęcie z młodym chłopakiem
  • Burzliwy weekend w rodzinie Kardashian-Jenner: baby shower i urodziny Tristana Thompsona

Internauci sugerowali, że Dixik i Richie opowiadali krewnym o swojej powieści i pośpiesznie gratulowali im nowego związku. Istnieje inna wersja uroczystości, być może para świętuje zaręczyny.