Niedawno gwiazda telewizyjna Scott Dysik, znana wielu jako ojciec trójki dzieci i mąż Courtney Kardashian, skończyła 34 lata. Aby uczcić jego urodziny, Scott zdecydował się w towarzystwie młodej dziewczyny - 18-letniej modelki Sofii Richie, z którą nawiązał bardzo serdeczne relacje.

Скотт Дисик и София Ричи

Scott Dysik i Sofia Ritchie

Burzowa zabawa na jachcie w Cannes

Jego urodziny zostały postanowione nie w ciągu jednego dnia. Wynajął wielki jacht w Cannes i zaprosił swoich przyjaciół na pokład. Jednak większość fotografów zainteresowała młoda modelka Sofia Ritchie, z którą Scott spędzał większość czasu. Młodzi ludzie uśmiechali się bardzo słodko, robili selfie, przytulali się i oszukiwali pod każdym względem. Poza tym Sofia bez wahania zmieniła strój kąpielowy obok Scotta, gołego łono.

Селфи Скотта и Софии

Selphi Scott i Sofia

Дисик отметил день рождения на яхте

Wieczorne ujęcia tej pary były bardzo ostre. Na pokładzie w śnieżnobiałej szacie postanowił zrelaksować się z Richiem, ale przez długi czas siedział na fotelu i podziwiał zachód słońca, którego nie musiała, ponieważ wkrótce tuż obok niej pojawił się Scott, który zaczął ją przytulać i całować. Sądząc po obrazach, Sophia miała raczej zabawny nastrój, ponieważ uciekła z urodzinowego chłopca, śmiejąc się głośno i wykrzykując różne prowokujące zdania. Gdy młodzi ludzie bawili się na pokładzie, weszli do kabiny jachtu. Wkrótce potem na stronie Richiego na Instagramie pojawił się wpis, w którym dziewczyna powiedziała, że ​​ona i Dysik są tylko przyjaciółmi i że nie może być mowy o żadnej powieści.

Скотт и София проводят время вместе

Scott i Sofia spędzają razem czas

Скотт и София дурачатся

Scott i Sofia są oszukani

София призналась, что они со Скоттом только друзья

Sofia przyznała, że ​​ona i Scott są po prostu przyjaciółmi

Czytaj także
  • Wigilia rodziny Kardashian-Jenner: Christina Aguilera, Tony Braxton i prawie wszyscy członkowie klanu
  • Lionel Richie z przerażeniem powieści Sophii Richie z ojcem dzieci Courtney Kardashian
  • Scott DiSick i Sofia Ritchie są widziane z namiętnym pocałunkiem

Scott nie odmawia sobie zabawy z kobietami

Ostatnio istnieje wiele plotek o Disik, które są związane z wieloma powieściami z różnymi kobietami. Prasa wielokrotnie ujawniała informacje, że Courtney Kardashian i jej krewni są strasznie niezadowoleni z tego stylu życia, Scott. Po pierwsze, były małżonek martwi się o wspólne dzieci, które widzą, jak ich tata bawi się różnymi modelami. Ostatnio media opublikowały serię zdjęć, na których Disik bawi się z 19-letnią aktorką Bella Thorne. Po kilku burzliwych dniach i nocach, kiedy napój płynął z rzeką, a muzyka nie zatrzymała się na chwilę, Bella opuściła Scotta i jego przyjaciół, wracając do domu. Potem dziewczyna w sieci społecznej napisała wspaniały post, w którym powiedziała, że ​​czuje się upokorzona i użyta.

София и Дисик в день его рождения

Sofia i Dysik w jego urodziny

София играет со Скоттом при помощи чулка

Po odejściu Thorne Dixic nie spieszył się długo, a już następnego dnia flirtował ze stylistką swojej byłej dziewczyny aktorki Chloe Bartoli, która spowodowała odejście Courtney i Scotta w 2015 roku. Jednak ta relacja również nie trwała długo, a tydzień później Dysik został nagrany na kamerach paparazzi ze swoją dobrą przyjaciółką Ella Ross, z którą spędzili czas w Wielkiej Brytanii, odpoczywając w jednym z luksusowych hoteli. A to nie jest pełna lista przelotnych kochanek Dysik.

Дисик заигрывает с одеждой Софии

Dysik flirtuje z ubraniami Sofii

Вечеринка по случаю дня рождения Дисика

Urodziny dla Dysik