Pewnego dnia Venus Williams przypadkowo ujawniła podłogę niemowlęcia, która jest noszona pod sercem jej siostry, Sereny Williams. Fani byli zawiedzeni chytrością tenisisty, który twierdził, że ona i jej narzeczony Alexis Ohanian nie wiedzieli, kto im się urodzi. Serena nie trzymała się z dala od tego, co się dzieje, komentując słowa Wenus.

Rozmowna młodsza siostra

W środę, po wygraniu meczu na French Open, Venus Williams, która jest starszą siostrą Sereny Williams, powiedziała w wywiadzie po meczu, że wkrótce będzie miała siostrzenicę i naprawdę chciała, żeby dziecko zostało nazwane jej imieniem.

Винус Уильямс после победы на корте дала интервью

Venus Williams po wygraniu rozdania udzieliła wywiadu

Серена Уильямс на матче в рамках Открытого чемпионата Франции

Serena Williams na meczu w French Open

Słysząc wypowiedź Wenus, wielu oskarżyło Serenę o nieszczerość. Przecież w maju twierdziła, że ​​ona i Alexis chcieli, żeby seks ich dziecka był niespodzianką.

Алексис Оганян и Серена Уильямс

Alexis Ohanian i Serena Williams

Logiczne wyjaśnienie

Wczoraj matka oczekująca postanowiła wyjaśnić sytuację na swoim Instagramie, potwierdzając, że nie zna płci swojego malucha, ośmieszając nietrzymanie moczu swojej siostry. Napisała:

"Nadal uważam, że najlepszą niespodzianką w moim życiu jest wreszcie wiedzieć, na kogo czekałeś przez wszystkie dziewięć miesięcy, a mianowicie w dniu urodzin! Nie potrafię wyjaśnić, co powiedziała Wenus. Uwielbiam żartować z moich sióstr, zwłaszcza jeśli jest to dla mnie korzystne. Na przykład, potrzebuję czegoś od nich, potem powiem, że nazwiemy dziecko Wenus, albo Lynn, albo Aishę. Dorastałem w otoczeniu sióstr, nie braci, więc zaimek "ona" jest tu częściej używany niż "on". Wyjątki, jeśli potrzebuję czegoś od ojca lub Alexis. Ups, jestem najmłodszy w rodzinie, ciągle gram wszystkie, co jeszcze mogę dodać ... ".
35-летняя Серена Уильямс

35-letnia Serena Williams

Серена в Instagram подтвердила, что  не знает пол их будущего малыша

Serena na Instagramie potwierdziła, że ​​nie zna płci przyszłego dziecka

Czytaj także
  • Serena Williams będzie produkować produkty kosmetyczne
  • Serena Williams: "Mama nigdy nie zdradziła!"
  • Alexis Ohanyan zaskoczył Serenę Williams billboardami reklamowymi

Teraz tenisistka, której interesująca pozycja stała się znana w kwietniu, jest w szóstym miesiącu ciąży.

Серена в минувшее воскресенье на  Гран-при Формулы-1 в Монако

Serena w ubiegłą niedzielę na Grand Prix Formuły 1 w Monaco